Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz Moreecqa #13 üzenetére

    én is épp ezt akartam beidézni..

    szerintem kamu ez a mondat:
    "Ezekben a laboratóriumokban igazságügyi szakértők fejlett eszközök (például digitális lemezes ujjlenyomat-készítés és optikai gyártáskövetés) segítségével vizsgálják meg a kalózszoftvereket és szolgáltatnak róluk kritikus információkat a helyi igazságszolgáltatásnak a hamisítással foglalkozó bűnszervezetek felderítéséhez."

    A telepítőlemezek esetében nem hiszem, hogy példányonként egyedi azonosító lenne az adatok közé kódolva. Legfeljebb azt lehet megoldani, hogy különböző sorozatokat, vagy a lemez gyártás helyét azonosíthassák.. vagy szimplán kiolvassák a lemez nevén intézőben és kiállítják a sok ezer dolláros számlát, hogy ez biz egy hun volume lemez. Az optikai jelzésekkel pedig honnan néznének ki egy bináris fájlból? :W (vagy kalóz lemez készítő cégekre vadásznak?)

    Hacsak nem arról van szó, hogy ők maguk készítenek preparált iso imaget, amit ők maguk kezdenek terjeszteni egy torrentoldalon, hogy utána majd a felhasznlókhoz kimenve bizonyíthassák, hogy arról az oldalról származik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák