Új hozzászólás Aktív témák

  • zsirfecske

    addikt

    válasz mmdms #1 üzenetére

    torrentezés maga természetesen legális, ha warezol az ember azt pl. ftp-n ugyanúgy megteheti, de ettől az ftp-t nem foják betiltani. ugyanez van pl .a konténerekkel: a lejátszó által hivatalosan támogatott .mkv formátumban fellelhető anyagok is 90%-ban jogdíjas filmek ripjei, de azért sokan kódolnak pl. családi videókat freeware x264 encoder progival .mkv-be teljesen legálisan és nézegetik otthon hasonló lejátszón. nem beszélve a saját eredeti dvd-k ilyen formájú archiválásáról stb. szóval mindent lehet rosszra is használni és valóban, a torrentezés szó hallatán mindenki a warez-re gondol.
    pont ezért nem írnám át a címet (főleg, hogy kizárólag torrent-es letöltésre képes a bemutatott rendszer), csak ha külön kéri valaki. az meg a cégek hülyesége, hogy alig használják ki a torrent alapú fáljterjesztésben rejlő lehetőségeket (hiába lenne sokkal kisebb költsége).

    más:
    a cikk maga szándékosan szárazabb kicsit, és inkább a hogyanra megy rá. ennek oka az, hogy nem volt könnyű összeszedni a szükséges infókat, viszont szerettem volna visszaosztani valahol a tapasztalatokat. mivel a PCH hivatalos forgalmazójának fóruma zárt (oda csak az írhat, aki náluk vásárolta az eszközt, és én nem ilyen vagyok), így másik fórumot kerestem.

Új hozzászólás Aktív témák