Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eastman

    őstag

    válasz tomiivagyok #51 üzenetére

    Biztosan lehet még azon a CV-n faragni. Nem én vagyok a versenyképes / aktuálisan tredi megoldás ismerője, más pályákon mozgok. Ezzel kapcsolatban hallgass az itteni fősodorban dolgozó kollégákra! Azt látom (húsz év van közöttünk), hogy egy-két fogalmat nem a helyén használsz. Illetve van valamennyi sértettség, melankólia, "világfájdalom" még a CV-dben is. Ami ebben a helyzetben persze érthető. ;) Szerintem ennek nyoma sem látszódhat abban a doksiban. Hiszen azáltal kevésbé versenyképes.

    A másik dolog;

    ha esetleg egy új munkahelyen megemlíted azt, hogy "engem már hány helyen megszívattak", azzal a rosszhiszeműbb vagy "kombinátor" vezetőknek a következőt üzened:
    "Ezt a srácot meg lehet szívatni."

    Ennyi az üzenetem. Remélem, hogy nem haragszol meg érte. Tényleg drukkolok a sikeredért, azért is, mert tehetséget látok a linkelt munkáidban.

    Művészlelkű vagy, érthető, hogy megdarál a sártaposás. Viszont még nem vállraemelt művész!!!!!! Legyél a legjobb abban amit szeretsz és úgy célhoz érhetsz, elismerve leszel.

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Új hozzászólás Aktív témák