Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz eltonleonida #12 üzenetére

    Melyik alsó kategóriás gaming laptopnál? Mert van nagyon sok olyan, aminek a számítási teljesítménye nem üti meg az 1 TFLOPS-ot, ez a gép pedig túllépi azt. Manapság azért sok laptopra ráírják, hogy gaming, aztán a valóságban köze sincs hozzá. :)

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz eltonleonida #12 üzenetére

    Szerintem azok nem portok, hanem rendes Windows vagy Linux fut rajta. Ezért sem konzol, ami azért problémás mert várhatóan semmit sem optimalizálnak rá. Ezért is vannak megadva, hogy melyik játék, milyen felbontáson, milyen beállítással játszható.

    Cserébe az a nagy előnye, hogy nem kell újra megvenni a már megvett játékaidat és nem 60 dollár per játék, hanem amennyiért meg tudod venni akcióban mondjuk a Steam-en, vagy más helyen digitálisan. Hosszabb távon ez sokat jelenthet pénzben...csak kicsit sokkoló a majd 1000 dolláros ár.

    Az alapverzió 4GB RAM-al és 64GB SSD-vel "hulladék"...főleg a nagyon kicsi SSD miatt. Ráadásul abból még lemegy az OS is. Egy komolyabb játék talán rá sem megy és garantált a bosszankodás hogy nem fér fel rá semmi.

    A közepesnél már nincs okom panaszra a 8GB RAM-ra, de a 128GB SSD továbbra is kevés 2019-ben.

    Az ultra verzió 16GB-ja már inkább overkill, és az 265 -os SSD is csak épp elfogadható...ráadásul ez már 1000 dollár akciósan.

    Jobb lett volna 128GB-vel startolni - minimum, vagy ha már cserélhető az SSD, kiadhattak volna barebone verziót is, amibe az ügyfél tesz annyi memóriát és SSD-t, amilyet akar.

    Persze ha tényleg minden cserélhető könnyen, akkor a legolcsóbbat kell megvenni és azonnal cserélni legalább az SSD-t fél-egy Terásra.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák