Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz myckey #11 üzenetére

    Xbox vezérlővel játszom, így nagyon optimális az irányítás, teljesen kézre esik minden a számomra, de én hozzá vagyok szokva ezekhez.

    Egyébként, ha "testet" öltünk, jelentősen csökken a kitartásunk ( életerő alatt található, zöld indikátor ) . Eddig a lovaggal/teljes testpáncéllal vitézkedem, és meg kell gondolni, mire használom el a kitartásomat/állóképességemet.

    Két -három nehezebb ésvagy könnyedebb kardcsapás, és utána már nem sok energia marad a hősünkben, hogy ide oda ugorjunk vagy kitérjünk / vetődjünk. Esetleg irammal mozogjunk ( -sprintnek ne nevezzük :D )

    Ellenben ha "Héj" nélkül mozgunk, csupaszcsiganecro állapotunkban....szép hosszú zöld sávot meríthetünk.

    Egy egy tárgyat ha felveszünk, a rendszeres használat során, nő a jártasságunk benne. Gyönyörű szépen használom már a Lantot. :DDD

    Parry után le is lehet rúgni magunkról az ellent.

    Találkoztam már csapdákkal is, jó kis medvecsapda. Na hát szerencsére az okos ellenfeleket is megfogja.
    Valamint a csapásaik, asszem egymásra is kihatással vannak.

    PC usereket érdekelheti, a frame unlockolható.
    Eddig még nem futottam bele olyan hibába, ami felszabta volna az agyam, simán játszható.

    lassan feladjuk,mára. véges az én türelmem is.

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák