Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    Eddig egész jó !

    Aki szereti a Dark Souls szériát, meg a FromSoftware játékokat, ismerős a stílusban és fel is találja benne magát, annak biztosan megtetszik.

    A megjelenés és maga az atmoszféra, hangzás, art, pálya design, elég bejövős. Igazi darkos feeling. A karakter alapvető fizimiskája meg eléggé H. R. Giger beütésű

    Ötletes a testcsere, tetszik a koncepció. ( Tiszta "Bleach" életérzés, mikor kiütik a főhősünket a felvett alakból )

    A "megkövülés" mechanika (védekezés )is egész eredeti, pláne harc közben lehet vele rendesen szívatni az ellenfeleket. Támadunk , majd aktiváljuk a Harden funkciót...és az ellenfél meglepődik, mikor nem sebez meg, de még kapja is utána a találatot. visszakézből.

    Támadással lehet tölteni a "Seal"-t, ami blokkolásra tökéletesen alkalmas. parry. Mint valami pajzs, csak mégsem. Ezzel egyébként egy elég durva mechanikus dárda is előhívható, a kardunkból / markolatból. Seal/parry + "gyors" támadás.

    Egy egy támadás területre is hat, több ellenfél is sebződik a nagyobb csapásoknál.
    Van itt iram tempó is, amiből pofás ugrásos támadás alakítható ki.
    A kitérések a szokásosak, meg ott a vetődés.

    Tapasztalati pontot elhalálozás után, az elhullás pontján felvehetjük. Egyelőre halál után, a pálya rész elején indulok, bár nem jutottam messzire . Nem is csoda. :D

    Tetszik a fizika, a tömeg érződik a mozgásban, a felszerelésben, eszközökben stb..... nem vagyunk hűdegyorsak és ultramobilisak, de egy egy behemót mellett még mi is fickándozhatunk.
    De egyébként teljes páncélzatban is korrektül tevékenykedik. sétál,kocog,szalad, kitér,vetődik,ugrik nekifutásból stb....kíváncsi leszek, milyen módon változik, másik testet öltve.
    Ez nem egy cséphadaró, eddig. Kőkeményen odabaszós, ritmusérzékes, megfontolós gyilok.
    Ésszel kell elindítani az akciót, mert ha rossz ütemet kapunk el, nem tudtam visszaszívni.....aztán jön a bekapott sebzés, lendítés közben.

    A HUD is minimalistára szabható, ez is pozitívum nálam.
    A nehézség eddig adja, a kisebb görcsöket gyorsan le lehet darálni, egy két kardcsapás, de a combosabb drabális marhák ellen, észnél kell lenni. Viszont őket tempóban meg lehet verni.

    Találkoztam egy komolyabb rosszarcúval, szép hosszú életerővel bír....valami eldugott helyen fészkel. egyelőre ő áll nyerésre, de nem adjuk fel. DS powa !!!!44 :DD :C

    Na, folyt. köv. ;]

    szerk:
    gépigénye ok,egyelőre.
    Nem mai atomerőművem van, de 1440p +ultra jól elvan. Igaz, nem is őrületes tempójú a gameplay :)

    Elején szívtam epic account miatt...már facbuk, meg xboxlive és google is játszott majdnem, mire kiderült, hogy kb. 5 éve van accom Epicnél, Paragon miatt. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák