Új hozzászólás Aktív témák

  • oriolus123

    tag

    Tegnap engem is megetetett a frissítéssel! Csak annyi volt hogy indítsam újra. Megtörtént. És minden megdöglött. Nem akart elindulni, amikor mégis elindult akkor egymás után leállt minden rajta. Gombok nem működtek, sőt igazából semmi sem működött. Volt fekete képernyő és őszülés. Na mondom tégla lett belőle. Ki sem tudtam kapcsolni. A hangerőle + bekapcsoló újraindította, aztán megint tekert, megint újraindult, stb. Egyszer sikerült rácsatlakozni usb-vel, mondom akkor gyorsan biztonsági mentek! Még két három újraindulást követően már sikerült kikapcsolni is a szokásos módon, ezután már rendben elindult. Megmaradt minden adat, csak pár dolog megváltozott kicsit. Ilyen például hogy mintha gyorsabb lenne (bár tudjuk minden frissítés gyorsabb :)), a hangosodó csengőhangot még nem találtam meg, ettől frászt kaptam mikor megszólalt. Azóta amúgy minden ok vele. Ő amúgy a 9.5.1.0 (MALMIFA) névre hallgat.MIUI Global 9.5 Stable.

    Csak azért írtam le mindezt, hogy ha valakinek esetleg éppen megdöglik, akkor van remény! :)

Új hozzászólás Aktív témák