Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40553216

    törölt tag

    válasz ezek #31 üzenetére

    "...inkább csak flame...">akár az is lehetne, ha nem az egyik magyarországi macportálon lenne a cikk, amelyik viszont a macworld.com-ra mutat. inkább csak arra akartam rámutatni, hogy egyáltalán nem egyedi bármilyen hiba előfordulása az Apple termékeknél, sőt...
    "csoportosan megy a lehúzás">igen, szerintem is, csak én fordított irányúnak gondolom mint te. szerintem az Apple húzza le -persze mi mással mint pénzzel - a júzereket. akik meg az valamilyen módon mindenképp valamilyen elithez tartozónak képzelik magukat, nem kicsit ezt is az Apple hozzáállásának hatására.
    különben meg úgy gondolom, az előbb kifejtett dolgok miatt az Apple hívta fel magára ezt a támadástömeget. olyan ez mint a közszereplés: ha többet mutatsz magadból, a reflektorfénybe állítod magad, akkor ne csodálkozz, ha ebben a nagy fényben több hibát vesznek észre rajtad. hogy az Apple esetében miért a hibákat sorolják, és miért ilyen nagy hévvel támadják? talán pont azért, mert a "fényezést" magáról az Apple elvégzi maga. az esetleges hibákról meg hallgatnak mint szar a fűben. így kerülnek egyensúlyba a dolgok.

  • #40553216

    törölt tag

    válasz ezek #31 üzenetére

    előbb lemaradt:
    a biztonságkérdésével az a baj, hogy az ilyen kijelentések miatt a sok egyszerű felhasználó,akik Window$on még esetleg használtak fw+av+antispyware combót, vagy bármit, ennél a rendszernél mégcsak a "beépített" tűzfalat SEM kapcsolják be, arról nem is beszélve, hogy adminként használják a gépet, ami ugyan teljesen megszokott a Window$ használók között, de ezért érthető módon magától nem is jut eszébe másként használni, a Unixlike világban azonban kifejezetten, hangsúlyozottan NEM ajánlott. pedig ugye az egész rokonság biztonságosabbnak tekintett az M$ termékeknél. ezek a (Window$ról) Macre váltókra vonatkozó rossz szokások sajnos nem kevés Linux használóra is igazak.

Új hozzászólás Aktív témák