Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz zseko #9 üzenetére

    Én egy pár éve áttértem Fedora vonalra, mert az unity vonalat nem tudtam megszokni, (ugyan így a mint féle "gnome" utód variánsokat se). A Gnome Shell felület az utóbbi időben igen sokat fejlődött, így én azt preferálom (és azért fedora, mivel azt tapasztaltam anno, hogy a legjobban integrálta a dolgokat, valamennyi funkció működött már kezdetben is mindenféle utólagos telepítés nélkül, ráadásul "friss" csomagokat tartalmazott.. ami nem mindig előny, de nem kellett annyit várni az esetleges "újdonságokra").

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • DraXoN

    addikt

    válasz -Skylake- #13 üzenetére

    Ugyan én szeretek linuxot használni (főképp munkakörnyezetnek, vagy szerverként).

    De .. tényleg szükséges lenne lecserélni az egybites userek desktop gépeit is linuxra, windows helyett?.. Ez tényleg szükséges? Jó lenne valakinek?

    Sokan már azt se bírják, ha 2 alkalmazás ikonja felcserélődik. Vagy az egyiknek megváltozik az ikonja egy frissítés után.

    Persze anno úgy 10 éve még és is úgy voltam vele, hogy a windows haljon ki és "csak" a linux ... és tudok is olyat aki anno áttért és szerette, majd vett egy új gépet és azon gyárilag windows volt (laptop, járt hozzá).. anno ubuntut kapott a régi gépére mert már az használhatatlan volt az winXP-vel.. de az még egy 2000évek elejei kövület volt már akkor is.. visszatérve, akkor úgy döntött ne szedjük le a windows-t róla (win 8.1-el jött a gép még, azóta ügye win10 lett belőle), mert ha már járt hozzá akkor kipróbálja ... mondjuk néha-néha megyek hozzá, és azóta is emlegeti az ubuntut, hogy az milyen jó volt mert csak ment és nem csinált mást.. mindig emlegeti, hogy majd egyszer cseréljem le neki megint a windows az ubuntura.. de ne most, mert most kell a gép, meg előtte le kéne menteni ami rajta van, és nem tudná nélkülözni pár napra, stb.. ez már egy pár éve húzódó dolga.. közben ügye a win10 is felment neki (állítása szerint kérdés nélkül, egyszer csak azt találta már a gépen mikor otthagyta pár órára bekapcsolva).

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák