Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz azbest #27 üzenetére

    Egyre több az olyan crypto cég, ahol az a modell, hogy van valamilyen normális cég, ami valami normális, való világgal kapcsolatban álló tevékenységet végez, és a crypto ennek a "motorja" csak. Ezek még most indulnak, de szerintem ezeknek van jövője meg értelme is. Azt meg, hogy melyikből lesz végül mekkora cég, hát az majd pont úgy kiderül, mint bármi más cégnél.

    Ilyen cryptora példa, amit én ismerek pl a BankSocial, ahol az az üzleti modell, hogy jelzáloghitelek lesznek meg egyéb tipikus banki/pénzügyi szolgáltatások, és a profit annyi %-a a tied, amekkora része a tokeneknek a tied, illetve a Brick, ami kb ugyanez, csak nem bankszektor, hanem ingatlan kiadás / airbnb. Utóbbiban én nem látok akkora jövőt (mert nehezen skálázható és borzasztó hosszú a megtérülési idő), az előző viszont nekem tetszik, pedig erősen cryptoszkeptikus vagyok. De egy DAO bank? Az odabasz.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák