Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Döglött Róka #183 üzenetére

    Nem a W10 késésével van gondom... hiszen nem is volt konkrét dátum és tökéletes a 8.1. De mi az oka, hogy húzódik? Na itt válik érdekessé ez a történet.
    Szerinted mennyire korrekt kiadni egy béta W10-et a L950-el, ami kvázi a W10 referencia készüléke lett volna? Persze úgy, hogy nem mondod, hogy nincs rendesen kész...

    Én végigszurkoltam, főleg readonly-ban az elmúlt néhány hónapot az L950 topikban. (azt akartam venni, de már biztosra sejtve a Windows jövőjét és hulladék készülékházat, máshogy döntöttem) Köszönöm az insideresek küzdelmét és türelmét... A Tiedet is, hogy más telókon... pl. L930-on próbálkoztál vele. :R

    Herr Müller, vagy Frau Schwarz vagy Kis Pista szerinted hogyan látja ezt a történetet...? Miután megvette a W10es referencia készüléket, azaz L950-et a gyári W10-el. Talán nem olvassa a szakmai fórumokat és talán nem vesz részt az insider programban (biztos az ő hibája), csak használni szerette volna... és gondolom elhiszed (mert tény :) ), hogy annyira rossz volt, hogy földhöz vagdoshatta... Hja igen és tény, hogy ez az állapot nem 1-2 napig és 1-2 hétig tartott :)
    Lehet, hogy egy ilyen bakit csak egy kis "futottak még" rendszer engedhet meg magának. Ugyanis a világ erről mit sem tudott. Szerinted egy Iphone 6S-t ha így kiadnak és 1-2 hónapig olyan-amilyen szinten megy csak. Na az milyen lett volna?

    Ehhez rakd hozzá az MS saját piaci prognózisát, majd a biztosan hülye külsős véleményezőkét (ne az enyémet, hanem akinek szakmája)... Majd nézd meg az Áruházat és annak változását... Aztán nézd meg, hogy egy időben milyen készülékkel van a piacon és azok milyenek és mennyit vesznek belőle... Aztán nézd meg, a WP-s készülékek Market Share-jét, hogy jelenleg mit birtokolnak és még javarészt Nokia logó alatt mit adtak el.
    Mindaz amit közben látsz, azok adatok és tények... Aztán ha ebből azt látod, hogy ez így jó, akkor nekem jó... Hidd el engem nem zavar. :R :U

    Én is imádom a telefonomat és különösen az OS-t rajta... de nem szabad annyira vaknak lenni mint a Netscape, mint a BB, mint a Betamax, mint a MiniDisc... sajnos van amikor már nagyon rosszra fordulnak a dolgok. Ez most következett be.
    Nem beszélek le senkit Windows-os telefonról, mert szíven mélyén szurkolok nagyon. De sajnos már nem tudok, de leginkább nem akarok senkit meggyőzni, hogy vegyen ilyen telefont. Na látod... ez baj. És nemcsak az én bajom.

    [ Szerkesztve ]

    Meliora sunt bono inimica

Új hozzászólás Aktív témák