Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyurkikrisz

    őstag

    válasz Romvr #18 üzenetére

    Ezt a lefedettség dolgot most úgy mondod, mintha Budapesttől 25km-re megállna az élet lefedettség szempontjából. Az, hogy te voltál egy helyen, ahol nincs 3G, simán előfordulhat domborzat, valami árnyékoló tárgy, a rossz telefon miatt. még a voda is csak 99% körül biztosítja a 3G lefedettséget, abba ez is belefér, aztán a többi szolgáltatónál meg főképp.

    Ha megnézed a T-nél már lehet kapni nagy adatcsomagokat (3GB-t néztem), valami 3-4e forint környékén. az már simán elég. de korlátlan is van (pl UPC). szóval vagy nem jártad körül a témát, vagy nem fogtad fel amit láttál.

    A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

  • hbarnabas01

    tag

    válasz Romvr #18 üzenetére

    Még anno 2003-ban kaptunk havi 3 óra ajándék betárcsázós netet (igen, órában volt megadva). Örültünk neki, mint majom a farkának :)
    Most már szerintem nem is lehet nem korlátlan vezetékes netet venni. (Még emlékszek, mikor a "korlátlan" ritka és nagy szó volt a nethirdetésekben.)

    A kérdésem a következő: miért korlátozott a mobilnet? Tudom, azért, hogy több pénzt el lehessen kérni a nagyobb csomagokért. De van bármi technikai akadálya a korlátlan mobilnetnek?
    Meg a "nagyobb csomagok" is viccesek, persze, hogy nem nézünk róla filmet, mikor egy HD film simán 10 giga fölött van, a legnagyobb adatcsomag a Telekomnál meg úgy tudom, 3 giga.

    Nekem 50 megás netem van, ajándékba adják. Azért nem veszek nagyobbat, mert ugyan használnám, de hihetetlenül túlárazott szerintem.

    Szerk: miközben ezt írtam, mondta valaki, hogy van korlátlan a UPC-nél. Az mennyibe fáj?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák