Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Namelesske

    addikt

    Az Orbitális barmokon kívül akik azon töltik az életüket és minden szart reklám "alkalmazás" akarom mondani trójait végig kattingatnak és megosztják a csatornában haladó székletük geotagját is vannak még olyan emberek akik arra használják a Facebookot amire kitalálták. Kiröhögni a hülyéket, meg tartani a kapcsolatot olyanokkal akiket már csak ritkán látunk vagy csak hétvégén. Szerintem egy bizonyos szint felett ez a "én úgysem regisztrálok mert én annyira de tudatos paranoid külön vagyok" kicsit erőltetetté válik . Akinek vannak ismerősei és mindenképpen kapcsolatba KELL kerülni velük annak muszáj Facebookra vagy bármi másra regisztrálni, mert ott fogja elérni legnagyobb valószínűséggel.

    A Google Plus-ról már töröltem magam, mert utálom hogy csak vad idegen emberek dobálnak mindenféle szar körökbe az egész olyan mint egy atom támadás utáni halott város...

    Ez nem azt jelenti, hogy a Facebook-ra akarok én bárkit is szoktatni. De én PL már csak azért is megtartom a regemet, hogy a telefonomba szépen legyen képe mindenkinek a contacts ba :DDD

    Viccet félre téve a Facebook meg olyan mint egy, hogy is fogalmazzak finoman közel keleti piac. Ha Adblock nélkül tévedek oda, csak a látványtól hepatitiszes leszek.

    Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

  • Namelesske

    addikt

    válasz Integra #22 üzenetére

    Egy ideig így volt nekem is, utána elkezdtem könyörtelenül likvidálni az embereket. :K De pl a HTTPS meg a Login notification meg minden app szűrése az él még mindig.

    Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Új hozzászólás Aktív témák