Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • x007

    tag

    válasz Nagy Gábor #154 üzenetére

    Kedves Gábor!

    Először is elnézést kérek a stílusomért, nem vagyok sajnos hozzászokva, hogy az emberekkel normálisan is lehet beszélgetni internetes forumokon. :B

    Nem részleztem a mondanivalómat, így valószínűleg nem értetted, hogy mire akartam kilyukadni.

    Azt írtad, hogy a tudatos felhasználók általában nem Windows platformot választanak. A reakcióm arra vonatkozott, hogy ebből a kijelentésből matematikailag mi következik. A "minimum 89%" érték olyan erős tulzással jött ki, hogy minden nem Windows felhasználó tudatosan használja a rendszerét.

    Ha például úgy számolok, hogy a nem Windows felhasználók 50%-a tudatos (szerintem ez is nagyon optimista érték), akkor az eredmény ~95%-ra módosul. 25% esetén már 98%... stb.

    (90%-os Win részesedéssel számoltam, szerintem ma ez helytálló érték)

    Csupán arra próbáltam rávilágítani, hogy kijelentésed egyáltalán nem olyan egyértelmű, mint ahogyan azt Te leírtad. Az valóban nyitott kérdés, hogy kit nevezhetünk tudatos felhasználónak... Én személy szerint az olyan embereket, akik nem teszik tönkre a rendszerüket néhány hónap alatt, már ebbe a kategóriába sorolom.

    A linkelt videót majd természetesen megnézem :)

    Üdv,
    x007

Új hozzászólás Aktív témák