Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz moonman #12 üzenetére

    Akkor sem lenne megoldható, hoygha a windows eltávolíthatatlan része lenne? Lehetne mondani, hogy nem vírusírtó, hanem a windows lett biztonságosabb... pl. UAC 2.0, vagy ilyesmi.
    A Vistában is van valami spyware védelem, nem? Múltkor úgy láttam ismerősnél. :U

    mod:
    A "nem kell vírusírtó" témára csak annyit, hogy nálam XP alatt az Avira minden harmadik facebook kvíz-re HTML vagy JavaScript malware-t jelzett. Nem tudom, hogy valós riasztás, vagy sem, de ha valós, akkor mégiscsak kellene antivirnyák.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz moonman #12 üzenetére

    a Prime csak rendszermódban indult pl. na ez kifejezetten kellemetlen volt bekapcsolt UACcal (főleg amikor még nem tudott multithreadet, tehát nekem négy insta kellett), aztán kellettek még a monitorozók (megintcsak gépközeli cuccok rendszergazdaként), ami minimális stabil fesz keresésénél minimum fárasztó volt. na ez volt Vistán.

    Win7 alatt a giga oc progiján akad ki (ventiszabályzás miatt kell), egyébként meg nyugton van. ja meg amikor a local settingsben kell manuálisan takarítanom valamelyik program után (van pár ami elfelejti üríteni a tempet néha, pl sacred2) azt se szereti, de az meg érthető.

    mondhatnánk persze, hogy tuningolni nem kötelező, de ha stabilan elmegy fele fogyasztással a csökkentett fesz miatt, akkor miért ne csökkentettem volna a feszt? aztán akkor már nekiálltam mást is piszkálni (és a rivatunerrel is ugyanez a problémakör jött elő).

    egyébként meg emberi hülyeség ellen nem véd, ez tény.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák