Új hozzászólás Aktív témák

  • CSiMi_

    tag

    Szevaszok!

    NAGYON NAGY SZÜKSÉGEM VAN NÉMI SEGÍTSÉGRE!

    Nemrégiben jelentkezett a probléma, és nem tudom mit tegyek! Szerintem egy komolyabb vírus!
    Szóval: az USB-ket ki-be kapcsolgatta, először nem tudtam mire vélni, talán a windows seven teszi, de később olyan jött elő, hogy az asztalon klikkeltem, arra reagált, de ha egy ablakban klikkelek, akkor semmi, mintha nem is nyomnék semmit. Próbáltam win7 x86, win7 x64, win vista, de mindenhol ugyan az... Utána már kétségbeesésemben totális formatot csináltam, minden partíciót töröltem, és formáztam, de semmi, megmaradt a probléma.... És ezen felül már ki sem nyitja a DVD meghajtót, és a boot előtt, amikor a BIOS ablakja előjön az az ablak eddig 1-2 másodpercig volt látható, de most 2 PERCIG. De ami a leg ilyesztőbb, hogy a proci valami ultramagas frkvencián sípol. Kinyitottam a gépet, kifúlytam a port, de még most is gáz.....

    HELP !!!!!

    :(

    Mentsétek meg a picikémet.... Nagyon beteg szegény! :( :O
    Elátkozta a nejem...

    EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

Új hozzászólás Aktív témák