Új hozzászólás Aktív témák

  • CSiMi_

    tag

    Szevasztok emberek, ezt egy másik topicba írtam, de lehet hogy tudtok rá valamit

    Nekem sok problémám adódott a windows 7-el Pár példa a többszáz apróságból:

    Például, ha feltekeritek a hangerőt, hallani fura dolgokat, ami például vistán nincs konkrétan, ha elindítasz egy progit, Ventrilo, Fraps, stb... nem mindegyiknél, de egyfajta zúgás lesz, és amint kikapcsolod a progit, azonnal abbamarad a zúgás is.

    A drivereket, amiket maga frissít, néha el is b@sszák amit éppen csinál. Pl.: Haveromnak az MSI alaplapra tett fül hálókártyadrivert, és elment, az amúgy jól működő net, és nekem kellett pendrivon átvinni. És utána nekem is kiadta az "újabb" drivert amitől szintén elszállt a net. És a GTX 260as videokártyám sem támogatta a directX10-et amiután frissített az Live update... :D Jó kis vicc...

    Az USB-s dolgokat néha csak úgy minden különösebb ok nélkül lekapcsolja, Néha nincsenek hangok, nincs a vistában automatikusan benne lévő mikrofonos háttérzaj szűrés, sok dolog, ha megszakadok sem akar elindulni, kevés a driver hozzá.... szóval nem tudom...

    Eddig ez a legjobb szerintem, de még egy darabig csiszolniuk kellene a részleteken.

    Itt, ez már lehet, hogy az én hibám, de nincsen hangjuk az unigine benchmarkoknak sem...

    EP45 DS3, E8400 E0 (3,78 GHz), OCZ reaper 4GB kit (5-5-5-12 (1120 MHz)), Zotac GTX 260, OCZ 500W-táp Razer DeathAdder v2 (3500dpi), Logitech G35, LG flatron 22' 1080p .

Új hozzászólás Aktív témák