Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz CPT.Pirk #223 üzenetére

    Ahogy olvasom az "igényeid" magasabbak mint az az összeg amit a VGA-ra tudsz szánni.

  • Chaser

    titán

    válasz CPT.Pirk #223 üzenetére

    persze hogy jó, nálam is 32"@1440p van, csak fix 60 hz, nem találtam ips-ből sík 75-öset, melyik monitor ez?
    és 5600 xt van , de kénytelen voltam váltani az 1600af@4ghz-ről, mert van játék aminek egyszerűen kevés, mert annyira optimalizálatlan hogy mindent megesz, ezek az ac origins és od. pl, egyik sem megy 1440p@60 ultrát, de még 5700 xt-n sem ahogy láttam
    freesync-kel kísérleteztem, de nekem nem az igazi, eleve ott már fáziskésés van ha a vga állandaón leközli a monitornak az aktuális framet, azt a monitornak fel kell dolgozni
    forzával kísérleteztem sokat, de arra jutottam vsync és erős vas, de így olyan mintha egy 60fps-es filmet néznél, nekem nagyon bejött, de nyilván ez is egyéni
    sztem a cp2077-hez 1440p-n kevéske lesz az 5600 xt, max levett beállításokkal oké, szerencsére engem az nem érint, végül is a két ac-t is elég szépen eltolja némi kompromisszummal
    ha rám hallgatsz és van keret nem húzod, alig van értelmes vga már, ft romlott/romlik, alzán még van 5600 xt 5700 xt hűtéssel 105-6e-ért most éppen, játékok -10-13e, ölég' korrekt :)
    nemrég amit lapot 20e-ért vettem már 25e ( : jó világot én nem várok őszre
    ilyet tud a vga, jó car'? ( : játék alatt persze még jobbak a hőfokok, vram különösen, annak nem illeszkedhet megfelelően a gap pad-je

    szerk:
    Dr. Akula
    szívfájdalom nélkül raknám a nemrég 28e ft-ért vett lapomba a 3700/3800-at, nem azért mert akadálya van annak hogy 60-80e-ért vegyek lapot, de minek vegyek _ha nem kell_?
    ami nagy különbség intel vs amd témában, a kötelező és az opciós fogalmak, ezek között mint látszik sokan nem tudnak különbséget tenni
    3600-ot is kicsapta' maxra a 20e ft-os lap, csak design miatt cseréltem, nem kötelezően z-s lap kuvadrágán' az eleve túlárazott cpu mellé....azé' nem mindegy

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák