Új hozzászólás Aktív témák

  • talmida

    Közösségépítő

    A sterssz "normális". :W

    Nem veletek van a baj. Meg az is igaz, hogy a tűrőképességeink sem egyformák. Bármi ki tudja borítani ilyenkor a bilit. Jó, hogy leírtad a stersszes tapasztalataidat, mert ez is benne van a pakliban. Erre is föl kell készülni. Mondjuk ezt még az orvosok közül is csak nagyon kevesen tudják kezelni, az biztos.

    Egy két tipp:

    1
    Nagy, kiadós, hosszú séták a szabadban lefekvés előtt...közben lehet rendezni az ügyes bajos dolgokat, vagy tervezni a másnapot..(nem a másnaposságot :DDD)

    2
    És megint: sport, sport, sport, sport a köbön.. Futás és társai.
    A stressz által fölgyülemlett fölösleges adrenalin a sport által normalizálódik. Olvastam, meg tapasztaltam is. :D

    3
    Minden nap bocsássatok meg egymásnak mindent. Tiszta lappal csak így lehet kezdeni. ;) Itt egy kis mankó. :B

    (a múltat, múltbeli rossz döntéseket meg nem túl jó ill nem célszerű egymás orra alá dörgölni, fölemlegetni, pláne nem sűrűn, mert az igazi éket tud verni közétek..és , ha módszeresen van fölemlegetve valami, akkor szinte biztos (elkerülhetetlen) a szakadás :U Minimum az egyikőtöknek "okosabbnak" kell lenni, és a fül mellett is elengedni az akár jogos vagy jogtalan bírálatokat, vádlásokat, bántásokat. :K

    4
    Humorérzék sem hátrány. ;]

    SOK SIKERT ÉS SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK!!!! ;)

    Más: Ha lehet, légyszi nyomj egy entert a képek közé, mert engem nagyon zavar, hogy minden egybefolyik. :B

    [ Szerkesztve ]

    IN GOD WE TRUST!

Új hozzászólás Aktív témák