Új hozzászólás Aktív témák

  • aXXon

    senior tag

    válasz LamerGyuri #9 üzenetére

    idézet tőled :

    Keserű a csoki,gyerekek?Szarul esik nektek,hogy egy Nő többre viszi vagy képes,mint Ti?

    Válasz tőlem : hogy ezt miből szűrted le, nem tudom, próbáltam megérteni, de nem sikerült. Azt sem tudom, hogy azt miből, vagy miért gondolod, hogy többre vitte, mint én, vagy itt akárki. Sem én, sem más nem gondolt, vagy mondott ilyet.

    A félreértések elkerülése végett nem őt kivántam kritizálni legfőképpen, hanem téged és ezzel a légből kapott újabb hozzászólásoddal nem mondom, hogy szimpatikusabb lettél volna, de hát nem muszáj mindenkinek kedvelni egymást, így nekünk sem, csak arra kérlek, hogy ne írkálj butaságokat. Köszönöm.

    Egyébiránt még annyit hozzátennék, hogy személyesen ismerem mindkettőjüket és úgy emlékszem éppen az utolsó találkozásunk alkalmával meséltem nekik (vagy csak akartam), hogy mi is tiplizünk a párommal az országból. Így, a te nézőpontodból nézve, már csak ezért sem kell, hogy kisebbségi érzésem legyen ;] :P

    No, bocsi az offért, csak kajak felszaladt a pumpám...

    "Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Új hozzászólás Aktív témák