Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wiz Khalifa

    addikt

    válasz Locutus #25 üzenetére

    Nem kell vágni elöl hogy beletudd rakni a két ventit. Úgy van kialakítva.

    Holnap szerintem kipróbálom milyen a Noctua-hoz kapott szabályzóval molex-re kötve a 200mm-es légkavaró.

    Tény hogy kicsit porosodik a belseje az alja miatt. :( De eBay-en van porszűrő és fogok hozzá venni.

    Viszont azt az oldallapot belinkelhetnéd. Mert veszek akkor hozzá. Mivel a lapomon van fénycsík, a ramomon is (direkt ilyet vettem mellé :DDD), a VGA-ba is szerelek pár ledet meg majd a házba így ha minden oldalt plexi van az lenne a legjobb. :)

    Egyébként így sem hangos a gép hogy "nyitott". Én pl el tudok aludni mellette. Ha volt neked HP DC7700 CMT-d vagy hasonló géped akkor ahoz tudom hasonlítani a hangját. Viszont lehet hogy majd a CPU hűtő passzív lesz később. Így elölről majd egy ultra halk Noctua fogja szívni a levegőt és hátul is ez a Noctua viszi ki a levegőt így a légáramlat megmarad de a csendesség is.

    Egyébként ha nem tudtam volna 19k-ért megvenni fekete pénteki akcióba akkor szerintem a V1 maradt volna. Mert a VGA-m még abba fért volna el. Pedig hogy őszinte legyek a Raijintek Metis-t vettem volna vagy vörösbe vagy aranyba. De a VGA ebbe nem fért be. Én mindig is a "kocka" híve voltam. :) Nem szeretem ezeket a lekerekített dolgokat.

    Egyébként egy észrevétel a házzal! Ha elfordítva van a cuccos benne szóval nem fekszik hanem "átlagos" függőleges állapotba van akkor jobb a légáramlat benne. Viszont így a táp porosodik mert az oldallapi porszúrő nem fogja fel a port neki kellően.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke some weed nigga!

Új hozzászólás Aktív témák