Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    válasz Wiz Khalifa #12 üzenetére

    Az jó, mert nekem pont 336 helyem van ott, ahova a bútorba való a gépház :)

    Egyébként nyilván kivágnám a fém előlapból a felesleget a 4x140-hez, csak a kérdés, hogy a kis IO résztől azért van e még 280x280 hely középen.

    Azt mondjuk nem tartom jó ötletnek, hogy te csak hátulra tettél ventit bele. Porosodás szempontjából pont a legrosszabb megoldás, mert orrán száján szívja be a levegőt a ház így, nem irányítottan. Ez pedig azt jelenti, hogy nem a szűrt elő, vagy oldallapon fogja, hanem alul a 2 szűretlen ventihelyen megy be majd minden dzsuva... ezt mondjuk nem is értem, hogy oda miért nem jutott már gyárilag porszűrő.
    Ez adja amúgy a másik aggodalmamra is az okot, vagyis hogy a házon túl sok a nyílás, ventihely... ezért gondolom minden úgy hallatszik ki belőle ahogy van. A zajt nem csillapítja semennyire sem. OCN-nen láttam már plexis oldallapot is hozzá. Talán ha az kerülne mind a 3 oldalra, akkor kevesebb a felesleges "nyílás".

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák