Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz rii #16 üzenetére

    Van még jó szerszám ma is. De nem ér sírni hogy a teszkóban veszek biciklit, aztán fogyasztói társadalom mert határ sz@r. Persze hogy az. Kerékpárboltban azért akad még ami használható is, csak ott nem 30k a fully gép hanem 300-tól indul kb. A szerszámboltban is van hidd el még jó cucc, csak az lehet nem 500 hanem 5000... Ez van. Kis pénz kis foci, ha jó minőség kell, azért jó pénzért még csinálják is.

  • nemlehet

    őstag

    válasz rii #19 üzenetére

    Azért mert az átlagember évi 3x ha használja a fúróját. Neki az a lényeg, hogy amikor kell ki tudjon fúrni 2-3 lyukat és lehetőleg ne egy használt kocsi ára álljon a szerszámosládában. Hát ezért.
    Egy felújítást már nem lehet hobbiszerszámmal megcsinálni ezt el kell fogadni.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • #56573440

    törölt tag

    válasz rii #19 üzenetére

    Szerintem ezzel nincs baj. Nem mindenkinek kell a profi szerszám, ha kell a rendes kapa van használt meg van rendes új is. Az, hogy a használt sokkal olcsóbb az azért evidencia, nem csak az ásónál :DDD Azért régen, amikor tervgazdálkodás volt, akkor is tudtunk meg tudtak, meg most is tudnak határ sz@rt gyártani, még csak meg se kell erőltetni magukat.

    Azért gyártanak szart mert:

    -Megveszik
    -Mert lehet rajta sokat keresni
    -Mert nem mindenkinek feltétlenül kell a profi minőség
    -Mert nem minden piac fizetné meg a felárat

    Egy pillanatig nem fáj nekem pl hogy otthon filléres f0s a csavarbehajtó, arra hogy félévente egyszer meghúzzak 4 csavart nem fogok 100k-ért venni hiltit Pedig igazából pont megtehetném, csak hát érted...

    Ez is olyan kb. Nem túl olcsón nem túl jó. De kapsz egy kis gamerséget, egy lanpartin azért ha megjelensz nem te vagy a noob egyből, elmondhatod hogy dolbiszörránd csak nem adom oda mert a szívcsakrád összepiszkolja, akármi. Az, hogy majd a razer kraken-es gyerek kiröhög, mert még az is kb féláron van ehhez képest, az megint más.

    Itt jelenleg ahogy írják is az a baj, hogy túl drága ahhoz képest hogy szar. Ez viszont mondjuk tényleg gáz ;]

  • nemlehet

    őstag

    válasz rii #21 üzenetére

    Mondjuk 500 Ft-ért nem tudom mit vártál :D Egyszer az asszony jött haza lelkendezve, hogy milyen jó csavarhúzókészletet vett, aztán nézem, nézem, hogy nem stimmel ezzel valami, aztán rájövök, hogy műanyag volt az egész, fémszínűre festve. De legalább olcsó volt.

    Én nem vagyok nagyon pro barkács vagy bármiféle szakértő, de a legtöbb gagyi cuccon ránézésre látszik, hogy nem lesz jó. Nyeklik, nyaklik, recseg, látható, hogy a tartópöcök nem elég nagy/széles/vastag akármi. Vagy pl amin trék a hegesztések (pl fröcsköléses, vagy láthatóan be van égve) az máshol sem lesz rendben. Én akkor is megnézem alaposan, hogy mit veszek, ha köszörüli mögöttem a torkát a biztiboy. Ma is lehet olcsón jót venni, meg drágán gagyit (cégnél valami bosch fúróval fürödtek be nagyon).

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák