Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necc

    addikt

    válasz basaharc502 #139 üzenetére

    Anno mikor még játszottam vele volt aki alig pár nap alatt elérte a maximum szintet. 50-es a legnagyobb szint, utána már csak veterán szintek vannak amik ugyanúgy lvl50-en tartanak, de pár dolog (pl. insták elérhetősége, komolyabb cuccok) nagyobb veterán szinthez van kötve. és innentől eléggé lelassul a fejlődés. A legmagasabb veterán szint elérése beletelik egy kis időbe.

    A loot kb. arra jó hogy szétszedd, és craftolj magadnak belőle. A legjobb dolgokat csak crafttal lehet összehozni, és már a játék elején hamar szembesülsz vele hogy az se mindegy hol craftolsz a speciális set bónuszokért.

    Nyílt dungeon van raklapszámra de az insták száma nagyon kevés. Sőt ahogy olvastam az utóbbi időben komplett zónákat is raktak be, mint egyfajta gigantikus dungeon.

    Az hogy mennyien vannak passzolom, de a játék nyújt egy kielégítő automatikus csapat kereső funkciót.

    Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

  • Running

    tag

    válasz basaharc502 #139 üzenetére

    - A játékkal sokan játszanak, a híresztelésekkel ellentétben, 9 hónap után is vannak bőven új és régi játékosok, a kezdőzónákon is vannak bőven, lehet mindenre embert találni. Sokan vissza is fognak térni, mivel az 1.6-os patchel (kb másfél hónap múlva érkezik) kb az egész játék rendszerét átalakítják, és erre elég sokan várnak.
    Magyar szempontból, csak Ebonheart oldal halott, pár játékos lézeng, de sokan átjöttek már Daggerfall odalra, mivel ott van a legtöbb magyar. A Magyar Szövetség 120+ taggal rendelkezik. DC oldalon az ExH folyamatosan 50+ aktív taggal játszik. Aldmeri oldalon is van magyar csapat és egy gyűjtőguild is.
    - Normális játékkal elérni a maximum szintet hónapok, kb 3 hónap. Powerlevellel kb 50-60 óra.
    - A játékban a gyártással lehet a legjobban öltözni, a 12 fős trialok, Dragnstar Aréna, illetve veterán dungeon-ok dobálnak olyan loot-ot, amely pár százalékkal jobb, mint amit gyártani tudsz. Szintezés alatt jó az, amit dobál a játék, de érdemes időnként gyártani cuccot, nem nehéz felhúzni a szakmát, kezelhetősége egyszerű.
    - Minden szövetségben 5 dungeon van, vagyis összesen 15 + 1, ami közös. Ezek közül 8-nak van veterán szintű verziója is, amihez kell ügyesség is, egyébként a dungeonon a party leader szintjéhez skálázódik, valamint a napi küldetések is szólnak a dungeonokba.
    - A dungeon-okon kívül, van 3 db 12 fős trial, ezeknek van hard fokozata is, mintha a sima nem lenne elég, valamint van egy 4 fős Dragonstar Aréna, amelyben 10 állomáson kell keresztülküzdened magad és legyőzni a főboss-t, ennek is van veterán szintje, amely igazi kihívás a kockáknak is.
    - PVP zónában egy komplett óriási központi területen üti vágja egymást több száz játékos, erődökkel, foglalással mindennel.
    - A megaserver miatt a játékban mindenhol találsz játékosokat, soha nem volt olyan, hogy úgy tűnt, nincs játékos és a hírekkel ellentétesen, a játék aktív és szépen fejlődik, de nyilván vannak hibái, gyengeségei is, mint minden mmo-nak.
    - Questelés nagyon kiforrott és az egyik legjobban kidolgozott az mmo-k piacán. Érdemes olvasni, akit érdekel, inkább egyéni dolog, minden másra meg lehet csapatot, guildet találni.
    - Esély mindig van f2p-re, de arra jelenleg nagyobb az esély, hogy marad az előfizetéses rendszer még egy darabig, de arról, hogy ez változna, nincs hivatalos infó.

    [ESO útmutató]
    [Magyar Guildek]

  • Necc

    addikt

    válasz basaharc502 #157 üzenetére

    Uj karaktert kell inditanod, de nem kell ujra kezdened, lvl3-on fogsz kezdeni es nem kell megszoknod a bortonbol sem :D

    Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

  • Shenna

    újonc

    válasz basaharc502 #231 üzenetére

    Na igen, két hibát valóban sikerült elkövetnem:

    1. Nyilvános fórumon mertem feltenni egy fontos, akár másokat is érintő kérdést a teljesen új rendszerhez kapcsolódóan, és reméltem, ezért nem leszek kapásból hülyének nézve. Tévedtem...
    2. Már játék megvétele előtt utánaolvastam a változásoknak, de csak egy magyar honlapon, ahol összesen ennyi található az előfizetéssel kapcsolatban:
    "Mi van, ha recurring előfizetésem van? (automatikusan megújuló)
    Semmi, automatikusan le fog álllni a rendszer, a fennmaradó időben pedig szintén érkezik egy időarányos összegű Crown."
    Ezt olvasva nyugodtan töltöttem ki regisztrációkor mindent, és dőltem hátra, hogy nekem ezzel nem is lesz más dolgom. Viszont kiderült, ez az információ nem egyenlő a hivatalos honlapot olvasható tájékoztató értelmével, ami világosan (csak persze angolul) közli, hogy át fog állni a rendszer az automatikus előfizetésről az automatikus ESO Plus vásárlásra, és ha nem szeretném ezt, nekem kell kikapcsolni. Automatikus leállásra ott egy betű erejéig sincs utalás.

    És csak úgy tájékoztatásul annak, aki netán hasonlóan jár:
    Nem költöttem Crown-t, sőt kb a játékba se léptem be az e-mail értesítés óta, tehát semmilyen módon se használtam ki az ESO Plus tagságot, ezért a Support megállapította, hogy jogosult vagyok a visszafizetésre.

    A bankszámla adatok törlését pedig senki ne is keresse az account-ban, mert nincs rá lehetőség. Ha egyszer megadjuk, végérvényesen rögzítik maguknak, elvileg csak külön kérésre törlik.

  • Running

    tag

    válasz basaharc502 #476 üzenetére

    Az Undaunted Enklávé és a kihívásaik (Update 5-től)
    Az Undaunted Enklávé (Undaunted Enclaves) mostantól a fővárosok mellett felhúzott táborokban várja a csatlakozni vágyó bátor kalandorokat. A megfelelő szint elérése után egy levelet kapsz, amely tartalmazza a kihívást. Elolvasva a csatolt pergament-et, megkapod a küldetést. A csatlakozás után különféle, naponta felvehető (daily) kihívásokat, felkéréseket (más néven „Pledge”) kaphatunk tőlük, amelyek teljesítéséért mindenféle jóságra beváltható kulcsokat kapunk jutalmul.

    Két ilyen kihívás lesz: egy veterán és egy nem veterán dungeonokhoz kapcsolódó.
    Mind a két napi feladat 20 óránként ismételhető, a cél legtöbbször az adott bossok és minibossok megölése lesz.
    Természetesen ugyanazon a napon teljesíthető lesz mind a kettő egyszer-egyszer, egymással párhuzamosan.
    A két feladathoz két kulcs jár jutalomként. Külön egy kulcs a veteránért és külön egy kulcs a nem veteránért. Ha az extra nehezített verzióba ölitek meg a főboss-t, akkor a legjobb gold kulcsot kapjátok.
    A nem veterán feladatok 45-ös szinttől, a veterán feladatok VR1-es szinttő érhetőek el.
    A megszerzett kulcsokkal az Undaunted Enklávé táborában nyithatunk ki ládákat (a kulcs minőségének megfelelően), amelyek változatos és ritka kincseket rejthetnek.
    Az Enklávé területén lesznek egyéb árusok is, akiknél felszerelkezhetnek majd a kalandorok.

Új hozzászólás Aktív témák