Új hozzászólás Aktív témák

  • donki

    aktív tag

    válasz Bicskás #683 üzenetére

    15. szinttől van másodlagos bár. A settings-ben billentyűt rendelhetsz a váltáshoz és az inventory megnyitásával pakolhatsz bele fegyvert, pont ugyanúgy, mint az elsődlegesbe, és a skillek megnyitásával pedig abba a bar-ba pakolhatsz skilleket, amelyik fegyvered éppen aktív.
    Szerintem tankként is standardot használnék, de a másik morph-fal (Standard of Might). De a magma armor is jó lehet.
    Szerintem elképzelhető, hogy nem a kétkezes fegyver a leghatékonyabb a szintlépésre Valószínűleg a többség szintlépésre dual-wield-et használ (a területre ható támadások miatt), és másodlagos bar-ba teszi a kétkezest (execution meg utility skillek).
    Én a helyedben a dual wield-et és a one-handed and shield-et is kipróbálnám (pajzs az erősebb szörnyek ellen) és azzal a kombinációval haladnék, amelyikkel a legsikeresebb vagyok. Azaz dual wield +sword/shield, vagy dual wield + two handed. A sword/shield + two handed kombináció valószínűleg inkább pvp-be való.

    Az alábbi két skillt ajánlom még figyelmedbe: molten weapons (igneous weapons), inferno (flames of oblivion).

Új hozzászólás Aktív témák