Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talmida

    Közösségépítő

    válasz Chosen #18 üzenetére

    Köszi. ;)

    gempula: Az öregek szerint itt is minden (erkölcs, gazdaság, stb) romlott "egy kicsit" a hatvanas évekhez képest, --és nem csak a világválság miatt, hanem a rossz politikai döntések miatt is. Pl ez a legutóbbi nagy kormány költekezés is elképesztő! :U Sokan itt is kezdenek elégedetlenkedni a vezetés miatt. Ismerek olyan valakit is, aki túlzásba viszi a politizálást. A nagy többség éli a világát. Még nem olyan nagy a baj, hogy mindenkit megrendítene.

    Amit írtam, az a mai nap előtti állapotokról szólt. Nem tudni, hogy holnap mi lesz? Meddig lesz még ilyen jó? :F Mondjuk Texas nagyon konzervatív , jó értelemben véve!!. Könnyebben el tudom képzelni az USA-ból való kiválását, mint az elveinek a föladását. :R Egyébként nagyot bukna az USA Texas nélkül, mert Texas az egyik legnagyobb ipari, katonai, űrkutaási, mezőgazdasági (..meg amiket kihagytam) központ..

    Az USA-ban az infláció egyelőre nem olyan szembetűnő, mint Magyarországon volt pár éve ( azt nem tudom, hogy ott mi van most), de itt rendesen zajlik a drágulás, a pénz értéktelenedés, az állásnélküliség, stb..

    Nekem jó itt élni. Nem biztos, hogy mindenki így gondolja. Fő ok a szabadság.

    [ Szerkesztve ]

    IN GOD WE TRUST!

Új hozzászólás Aktív témák