Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DithenS

    senior tag

    válasz Tesztelo.hu #23 üzenetére

    Szerintem ez hülyeség mert ez akkor már nem konzol.Sőt így két külön tábort kellene létrehozni mert kontrolleres nem mehet egeressel,bár bánnám a konzolnak az a fő erénye hogy mindenki egyenlő eséllyel játszik,de sok ember ezt mint ha nem is venné észre pedig dicséretes hogy egyforma kontroller egyforma FPS szám.

  • Peat;)

    veterán

    válasz Tesztelo.hu #23 üzenetére

    A PC akkor már hulla lenne, hiszen az előző generáció többet adott. Én a megjelenés után másfél-két évvel 55 ezresért vásároltam x360 arcade gépet. 2008 elején. Akkoriban az a hardware olyan volt mint most a chapie című filmben az egyhalomba rakott ps4 együttvéve (irónia on).

    A jelenlegi generáció a pc-hez képest az eddigi generációk közül a legkevesebb "különcséget" adja. A PS minden szériája teljesen jól elkülöníthető vonalat élt a pc-től, most inkább azt érezni hogy a játékpiac nagy címei együtt mozognak a 3 platformon és egyedül a nintendo van más irányon.

    Szerintem arra vezethető vissza a magas kereslet, hogy az előző generáció nagyon sokáig volt főplatform, ráadásul a visszafele kompatibilitást is elvágták és a kezdő ár is alacsonyabb volt a mostaniaknál, így kiéheztették a népet az új konzolokra. Az előző generáció a gazdasági válságba robbant be. Most meg a hatalmas marketing, a netes híresztelés hogy ezek a gépek avatar filmgrafikát is lehagyják (irónia on), ezernyi exkluzív (majd egyszer) stb stb. híresztelésre is invesztáltak. Ügyesen felépítette leginkább a sony a koncepciót és működik így kell csinálni. De azzal hogy már a megjelenéskor a pc ereje mögé pozícionálták ezeket a gépeket pont hogy teret engedtek a "hardcore" rétegnek hogy az ő igényeiket, szokásos 60 fps stb téma, a pc elégítse ki.

    Egy szép átnevelő politika van jelenleg a neten a konzolok irányába, írom ezt úgy hogy hajszálon múlt hogy megint nem konzolt vásároltam. Aki multizik annak szerintem jó a konzol, megéri az előfizetést is, aki egyszemélyben játszik az pc-n is elég nagy választékot talál, ha nagyon nagy játékos akkor igényli a konzolt, pláne így frissen kevés exkluzívval. Láthatóan felpörgött a játékpiac az utóbbi 2-3 évben, kivéve egy szereplőnél, szegény nintendonál, akik remélem visszajönnek a meccsbe, akkor is ha nem teljesen azonos pályán mozognak. PC-nél én azt látom hogy ha a teljes térképen ki is mutatják hogy csökkennek a pc játékosok száma, egyre inkább szélesedik az a keménymag, aminek normális vásárlóereje is van, nem csak a hardware-re. Most olyan érzése van az embernek hogy a 3 platform teljesen egyenjogú, nincs annyira nagy távolság közöttük, de lehet csak én látom ezt. Aztán majd kiderül mi lesz. :R

    [ Szerkesztve ]

  • tatararpad

    őstag

    válasz Tesztelo.hu #23 üzenetére

    Szerintem sok irodai dolgozó boldog lenne ha 100K forintból rakták volna össze a PC-jét :D

Új hozzászólás Aktív témák