Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Peat;) #28 üzenetére

    "A PC akkor már hulla lenne, hiszen az előző generáció többet adott."

    Az igen drága, tönkremenő hardveresre gondolsz vagy a mégdrágább, később jövő, szoftvermentes/multiplatformban szarabb gép, ami a kellemes ám hamis emlékeket kiváltotta? :D

    "Én a megjelenés után másfél-két évvel 55 ezresért vásároltam x360 arcade gépet. 2008 elején. Akkoriban az a hardware olyan volt mint most a chapie című filmben az egyhalomba rakott ps4 együttvéve (irónia on)."

    2008 márciusa (amikortól 55k lett az árkád) az két és fél évvel megjelenés után volt, s ez a hdd nélküli gép mondhatni kimerítette a hibás termék fogalmát (üvöltött a box dvd-je játék közben, "imádtam"), de a "hibát" ezen év végén az ms javította a hdd-s verziót birtoklók számára.
    Drága pécén akkoriban (2008) is jobb minőségben játszhattál, ugyan ez igaz a világra most is.

    A magas kereslet egyetlen oka a kedvetző ár, a sweet spotot az előző gen árcsökkentései alapján jól be tudták lőni a cégek (sony/ms). A korai eladásoknak tuti segített a kiéheztetett konzolos réteg, de ez így lassan két év után aligha számottevő. Márpedig az eladások most is nagyon jók ...

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák