Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ajnasz

    csendes tag

    Nekem ez a lejátszó pontosan azt tudja, amire szükségem van. MP3-at lehet vele lejátszani. Mikor ilyen stuffot kerestem, a kutatás közben szinte feltétellé vált, hogy ne legyen rajta kijelző, ugyani teljesen felesleges, mert a zenét hallgatni akarom, nem nézni. Kijelző esetleg lirycs olvasáshoz/énekléshez lenne hasznos, de ugye olyat meg nem csinál az ember az utca/vonat/busz/egyéb tömeggel megtömött helyen. Így felesleges. Mégegy feltétel volt, hogy szolíd legyen, tehát lehetőleg fekete/szürke, csíkok és minden nélkül. Ez fekete. Kívántam, hogy rendes jack dugó menjen bele, mert olyan fülesem van. Ez jack és a füles, amit adtak hozzá szerintem jó és az is fekete, végül nem is cseréltem le. ([link]) Legfontosabb feltételem volt, hogy egyszerű mass storageként működjön, mert Linux alatt szeretném használni. Ez is megy. Szerettem volna, ha nem kell elemet/akksit vennem bele, ez is meg van oldva.
    Extraként kaptam, hogy kellően kicsi, így csak Beteszem a zsebembe, a kezem is, és ha úgy tetszik, akkor elő se kell vennem ahhoz, hogy számot váltsak vagy akármi, mivel felőső + jel a kezelő karikán domború, a többi nem. Így mindig tudom, hogy melyik a teteje a cuccnak és tudom, hogy mit nyomkodok.
    Az, hogy ezt a shuffle árának a feléért kaptam meg, az további plusz pont. (Shuffle megy mass storageként?)
    Hibának megemlíteném, hogy mintha a számok sorrendjét nem feltétlen tartaná be, de ez lehet, hogy a fájlok nevének a karakterkódolása miatt van, így egyenlőre nem merem határozottan kijelenteni.

    Eddig nem használtam sokat, volt egy 5-6 órás utam vonaton, ami zajos. ott kellően fel tudtam hanogsítani, hogy halljam a zenéket. Azt végigbírta, még most is úgy villog, mintha frissen lenne töltve. Szóval sokat nem használtam még, eddig úgy tűnik, megkaptam a pénzemért, amit akartam, a sorrendet illető gondot egy későbbi firmwareben remélem javítják vagy megtudok róla valamit, hogy miért van úgy, ahogy.

    [Szerkesztve]

  • Ajnasz

    csendes tag

    válasz bwoay #39 üzenetére

    Igaz, de ez zenehallgatási szokástól is függ. Én a zenét albumonként szeretem hallgatni, az albumok pedig külön mappában vannak, így gyakorlatilag nem jelent problémát, ha nem látom, hogy mit hallagatok.

  • Ajnasz

    csendes tag

    válasz apostol666 #65 üzenetére

    De gáz az, hogyha azért kell egy külön appot feltelepítenem, hogy olyan dolgot műveljek, amit gyakorlatilag egy egyszerű beépített fájlkezelővel is el lehetne végezni. Az nem mindig megoldás, hogy feltelepíted, mert egy rendesen bekonfigurált rendszeren egy mezei usernek nincs jogosultsága telepíteni semmit. Nem várhatom el senkitől, hogy miattam installáljon fel olyan cuccot, amire egyébként nincs szüksége. Persze, ezek a dolgok az esetek többségében nem okoznak problémát, de egy ''Apple'' cucctól - amiről úgy tartják, hogy etalon - elvárom, hogy akadályokat egyáltalán ne gördítsen elém, hanem csak egyszerűsítse az életem, főleg, hogy nem elhanyagolható mértékben drágább a vetélytársainál.

Új hozzászólás Aktív témák