Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz MaUser #46 üzenetére

    No, nákam az első dolog, amit nem hiszek el az, amit egy adott cég képviselője mond a saját termékéről. Bólogatok meg minden, hogy ne sértődjön meg, de hiszem ha látom, kipróbáltam, és a próbát reprodukálni is utdom :) A második dolog, amit nem hiszek el, az amikor az A cég képviselője szidja B termékét. Tudom hogy ezért a két dologért kapja a fizetését, de én meg azért, hogy úgy álljak hozzá ahogyan hozzáállok :DDD

    Sajna még nem próbáltam a 7000-est és a 8000-est, de nagyon kíváncsi vagyok rájuk. Mondjuk az látszik rajtuk, hogy nem olyan tervezte őket akinek sikolában oktatták a tervezést, hanem egy kockafej, mert az Edgehez képest semmi stílusuk sincs és beleestek a szokásos hibába, amitől én személyesen írtózom: túl sok mindent pakoltak rá. Az egér háta közepére rekott él is egy olya ''hát...'' dolog, inkább rossznak tűnik mint jónak, de meg kell nézni élőben.

    Én azt mondom, nincs márka, csak jó meg rossz termék. Az MS Explorer 4.0 egér formája pl. etalon nálam, már a 3. ilyet koptatom. Igaz hüvelykujjnál csak a hátsó gombot érem el és a bal főgomb mindig elfárad 2-3 év után, de akkor sem találtam még jobbat és nem is kerekes.

    Ami a netes konfigos dolgot illeti, asszem maradni fog. Itt csücsül nálam a két legnagyobb Harmony, de csak jövő hét elején fogok velük érdemben foglalkozni.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák