Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • greeneye166

    aktív tag

    válasz Mr.Grincs #476 üzenetére

    Jelen esetben egy Vodának gyártott készülékről van szó és el kell fogadni, hogy éppen ezért Vodás (=Liveos).
    Nincsen lebutítva egyáltalán és ahogy kívül is rajta van a vodalogo, felírat úgy ez belül is megvan és ennyi. Megvétele óta 1X kapcsoltam ki ill. be. :DDD
    Ez a demó dolog viszont azért hülyeség, mert tegyük fel letöltök 10 játékot a Live-ról, de nem ezeket, mert pl nem tetszenek. Ezzel mondjuk kifizettem 8000 pengőt, de az az Xdb demó továbbra is ott lesz és ennek így semmi értelme. :F

    Kisduck: Nem az a gond, ha nem tudsz valamit, vagy nem vagy biztos benne. Azért van a fórum, hogy infót cseréljünk. Nem vagyok "naív de nagyon" és hagyjuk ezt az egészet. Én sem vagyok benne biztos, hogy most 2007.12.22-én mi az aktualitás. Én ezért kérdeztem és nem állítottam és nagy különbség, főleg, hogy te se tudod, de osztasz. Egyébként nincs harag, csak ezt még elakartam mondani, aztán folyhat tovább a diskurzus.

    > kiregisztrálva, ne küldj privátot <

  • ensium

    csendes tag

    válasz Mr.Grincs #476 üzenetére

    A demo játékok engem is zavarnak.. Egyébként én a helyedbe elvinném majd egy márkaszervizbe és megkérdezném tőlük, hogy garancia megtartása mellett rápakolnák-e egy független sw-t.

    Vagy előadnád könnyezve, hogy ha belépsz a live menübe mindig lefagy a telefon, "szedjék már ki neked belőle" mert csak a live lehet a ludas, és igazából nem is kell neked, mert mindig az eszköztárt akarod megnyitni, beugrik a live rész és lefagy :DDD

    Ha meg nem csinálják akkor se vesztettél semmit, úh nem kell senkinek beszólnia. Ha lesz időm, felmegyek pestre és előadom :K :DDD

    Azt hadd tegyem hozzá, hogy számolok azzal, hogy előttem bekapcsolják és megnézik. De például amikor az mp3amat vittem vissza (thomson) nem nézték meg, be se kapcsolták, csak elvették, adtak papírt róla azt kész. Ha szerencséja/ém van nem nézik meg ;]

    Ja itt írta valaki, hogy voda logó bekapcsolásnál meg kikapcsolásnál, és hogy ez már túlzás. Ez a pannonnál is így van, és gondolom a t-mobilnál is. Ami undorító, akár a voda részére gyártják akár nem, az hogy mindenhol a voda folyik. A hátuljából, az előlapjából a menüjéből, a dobozából, a használati útmutatójából, ami enyhén hiányos ráadásul.. A két logóval indításnál és leállításnál meg lehet barátkozni, de a többivel.. Én nem nagyon tudok.

    Elnézést hogy nem vagyok képben telefon ügyben, további elnézést hogy hülyeséget írtam, és még további elnézést hogy írok eme fórumba! (Tudja az akinek szól) Kellemes karácsonyi ünnepeket, és Boldog Új Évet Kívánok minden fórumozónak!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák