Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • greeneye166

    aktív tag

    válasz ensium #458 üzenetére

    Engem csak a demók törlése érdekelne. Nem a memóriahely kéne, hanem, mert fogják a listában a helyet és mivel nem lehet mappázni, mint a symbianes telóimnál, ezért nagyon zavaróak. Természetesen valami nem garanciavesztős dolog érdekelne. Nekem a Live-al ebben a formában semmi bajom, csak ezek zavarnak. Volt, hogy megszereztem a teljes verzióját egy játéknak, de nem írta felül a demót, csak melételepítette, így volt ugyanabból a programból egy teljes és egy demó is :W

    A garanciával kapcsolatban: Amikor az 5200-át árultuk valaki írta, hogy attól függetlenűl hogy a Voda 1év gart ad, van +1 év Nokia gar, ami csak a készülékre vonatkozik. Ez tehát összesen 2 év. A Sony-Ericsson is alapból 2 évet ad és jó lenne tudni, vajon őrá is igaz-e az amit a Nokiára mondtak (már ha az tényleg igaz)

    Egy dolog azért zavar a Live-ban. A riasztások esetén a softgombok funkciója (bal/jobb) V630i-n szundi/kikapcsol a w810i-n kikapcsol/szundi.
    Igy amikor reggel riasztanak a telefonok, akkor először meg kell néznem melyik készülékről van szó (alig látok reggel és az hogy villog még kevés, mert félsötétben elsőre tök egyformán feketék), bár ez még önmagában sajnos kevés, mert akkor is muszály elolvasnom a felíratot is, mivel mindíg összekeverem a sorrendet.
    Erről jut eszembe, hogy nem lehet halkítani a riasztási hangon? Folyamatosan erősödve a hang eléri azt a szintet ami rettenetes és szinte pereg ki a hangszóró. Ezt Mp3-nál csinálja :(((

    > kiregisztrálva, ne küldj privátot <

  • blueMerle

    veterán

    válasz ensium #458 üzenetére

    Ez a gyári, majd ha kiadják a kártyafüggetlent, utána keress hozzá kártyafüggetlen
    Majd ha kiadják? :F Tudod Te hogy ez már milyen öreg modell? 2006 Májusában jelent meg Komolyan azt gondolod hogy erre még megjelenik bármilyen FW?

    Itt valahogy mindenki azt gondolja, hogy ez valami új modell. Fenéket.

Új hozzászólás Aktív témák