Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skyer

    senior tag

    válasz Viktor0610 #1 üzenetére

    Haliho! Vegyes érzelmekkel jövök vissza ismét a fórumra. Nekem is ilyen telom van, és azon kivűl hogy nekem marhára bejön a telcsi, marha sok hátulütője és hanyagsága van. Pár napja hoztam vissza egy szoftverfrissítés után és azóta jó. Előtte orba szájba fagyott és még a hívásokat is csak elvétve fogadta. Nagyon lehangoló volt továbbá hogy a bővítőkártyát takaró lemez normál használat mellett is hamar kijön igy kitudja mikor hagyhatja el a kártyát belőle az emvber. A fényképezővédő ötletes ám brutál gagyi anyagból van és lötyög. A képe pedig nem is olyan szépnek mondható amit készít mint ami a neten van. Ezen kívül bármilyen Symbiános telefont ha vesztek, számítsatok hogy pár napon belül szoftvert kell frissíteni. Úgy kb 99% ánál. A legproblémásabb az N80 és N93 tipúsúak azoknál még a szoftverfrissítés sem oldja meg mindig a hibákat. Vegyesen ilyen érzések forognak most bennem a gsm boltba valo látogatás után. Aki gondolja bátran vegye meg az N73 at nem fogja megbánni de sajnos mint minden csodának ennek is van sötét oldala :(

    Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

Új hozzászólás Aktív témák