Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mar_tin

    tag

    válasz k2laci #275 üzenetére

    Igen sajnos én is idág jutottam a 785 -el (6 év alatt). Három gomb nem megy már. Szétszedtem megpróbáltam megkapargatni, tisztítani, de nem jött be, sőt valami mást is tönkretehettem, mert most meg csak full szemből működik a cucc. Az infra ledek működnek, de a szétszedés közben elmozdultak a helyükről lehet, hogy interferencia lép fel a két led jele között?
    Szemezgetek a Harmony One+ -al ,de túl kevésnek tűnik nekem a hardveresen kiépített gombok száma. Nem macerás az érintő képernyőt használni?

  • mar_tin

    tag

    válasz ZooLee #283 üzenetére

    @ ZooLee

    Sajnos nálam a gumis gombok adták be a kulcsot, recsegős műanyagok még jók voltak.

    @ Rebel007

    Na akkor ez alapján nem hiszem, hogy újra Logitech mellett tenném le a voksomat. Amúgy tudtommal nincs szerviz, ahogy nincs hivatalos viszonteladó sem.

    Sajnos tegnap újabb két gomb adta meg magát, ráadásul nálam is rengetegszer előfordult az újraindulás (főleg a szétszedés óta, de előtte is). Szóval idegembe ketté törtem. :D
    Amúgy már a második akkut használtam, de mint a csere után kiderül, hogy nem annyira az akkuval volt baj, hanem inkább a távirányítóval. Az utóbbi időben például teljesen feltöltött állapotban pár óra után már folyamatosan irtogatta, hogy lemerül az akku, és persze csipogott is. Természetesen még 6-7 napig működött szóval tuti nem volt lemerülve. Aztán a töltőre felrakáskor is újraindult, nem kezdett tölteni, csak a sokadik próbálkozás után. Mikor kiírta, hogy kimerül az akku akkor onnantól az Activities gomb kék világítása folyamatosan élt ki tudja miért (biztosan lemerüljön?). A hátlap gumis borítása három év után kopni kezdett, ezért inkább lekapartam, mert undorító volt.
    Ezeket csak mint tapasztalatokat írom le, gondolom a választás előtt másnak is hasznos lehet, és ezek szerint nem annyira egyedi. Sajnos a Logitech márkához mérten azt kell mondjam, hogy elég nagyot csalódtam (mindamellett, hogy a távirányító szoftvere nagyon jól ki van találva, de a hardver már nem olyan jó).

    Végezetül egy kérdés. Olyasmire gondoltam, hogy a mai okos telefonokkal nem lehet e olyat megcsinálni, hogy mondjuk Bluethooth -al, vagy Wi-Fi -el egy infra átalakítóba küldeni a jeleket, és távirányítóként használni? Mennyire lehet ez életképes?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés