Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    "A szoftvert tekintve negatívum, hogy a magyar karakterek miatt szükséges plusz gombok nem elérhetőek,"
    Nem tudom, nekem volt Gram Spectrum billencsem, most egy Excalibur van, és annak a szoftverében úgy érhetőek el a magyar kiosztás gombjai, ha a telepítéskor a német, vagy a UK english nyelvet választom.
    Jó, értem én, hogy nem ő, vagy Ű van ráírva, de, aki nem találja meg az í helyén lévő \ karaktert a szoftverben, az ne használjon billentyűzetet :D

    Nekem a Gram Spectrum Agile RED volt, ami kicsit alacsonyabb profilú, mint a Gram SE, de magasabb, mint az XS. Szerintem az az ideális. Annyi, hogy abban nem opti-red van, hanem Agile-red kapcsolós, és nincs belőle barna, vagy kék, csak a piros. És szerintem se volt azzal sem gond a gépelési élménnyel. Azért cseréltem le az Excaliburra, mert hirtelene volt egy 20 ezres akció, és inkább visszacseréltem a 30 ezres Gram-ot az Excaliburra, nyertem vele kb 10 ezret.


    Ami nekem hátrány, vagy inkább csak furcsaság, hogy nincs scroll lock, helyette game visszajelző van.
    Ez nekem azért tűnik fel, mert az Euro Truck Simulator-ban a scroll lockra van téve alapértelmezetten a mentés, így természetesen sokszor bekapcsolva marad, és van még 1-2 szoftver, ami érdekesen működik bekapcsolt scroll lock mellett.
    Amúgy simán megcsinálhatták volna, hogy ezek a visszajelzők direktbe a gombokon vannak. Hogy pl. más színnel világít a caps lock, ha be van kapcsolva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák