Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borg25

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz #16939776 #4 üzenetére

    Igen és a ne nézz fel elveire épülve, ha nem tekersz elég gyorsan át a képen, akkor nyilvánvaló, hogy elgondolkodtál rajta, hogy milyen szép, de jó lenne, meg kellene venni, és a gép meg megteszi helyetted, hogy boldogabb legyél. Újabb win hála ennek a remek új feuturenek :)

  • borg25

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz #16939776 #6 üzenetére

    Remek termékfejlesztő lennék a Metánál. Csak ámulok. Hogy ráéreztél arra, hogy azzal is lehetne villogni, hogy mondjuk Cartier órát vettem valakinek elvégre azt nem csak azt mondja, hogy gazdag vagyok, hanem még jószívű is. Likeok helyett lehetne ajándékozásbejegyzést is venni. Nem akarsz 500$-ért ajándékozni, de kis kínai szorgos kezeknek hála 50$-ért úgy tűnne, hogy te laoszi árváknak vettél 1000$-ért sálat meg barbi babát.

    Hogy ne csak off legyen máris tovább lehetne fejleszteni az ötletet:
    A képeken nem csak egy link lehetne a termék megvásárlására, hanem annak a kedves embernek az oldalára is mehetne egy link aki hozzásegített ahhoz az új tárgyhoz. Minden nyaralási fotó alá mehetne a link, hogy köszönöm drága munkahely, ha te nem adtál volna fizetést nem jutottam volna el ide. Közfoglalkoztatottaknál meg zsemle és link a kedvenc vezérünk facebook oldalára.

    Az lesz majd a gáz, ha ezt 5 év múlva megvalósítják Mi meg majd csak pislogunk, hogy csak vicceltünk.

  • borg25

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz #16939776 #8 üzenetére

    Vajon hogy fogunk felébredni ebből az őrületből? Vajon rá fogunk eszmélni, hogy társas lények vagyunk? Félő, hogy egy generáció már megy a levesbe. Emlékszem a rendszerváltás után akik nem találták a helyüket hamar meghaltak valamiben. Ha nincs munka, cél, értelem, akkor az a lelket aláássa és máris jön egy betegség.
    Azért a virtuális világtól is meg lehet csömörleni, de kérdés lesz, hogy az ember tud-e majd váltani? Jó a narkósók nem tudom hány százaléka végzi túladagolással, szóval nem mindenki fog felébredni. De ha felébred, akkor észre kell tudnia venni a szépet minden egyes napban. Hálát adni érte. Nem Isten felé, hanem, hogy tök jó, hogy például ez a madár ilyen szépen énekel, hogy meghallottam, hogy elsőre sikerült parkolni, a buszsofőr megvárt és hasonlók. Ennél is nehezebb megbízni és kapcsolatot kialakítani egy másik lélekkel. Kemény munka.
    Miért vagyunk ilyen ostobák? Belegondolva lassan tízes toplistát lehetne összeállítani azokról a dolgokról, amiket ha az emberiség nem old meg, akkor hamarosan bajba kerül.
    Éghajlatváltozás
    Természet diverzifikálásának csökkenése, globális kihalás
    Nyersanyagok kimerülése
    Egyre nagyobb energiaigény, nincs megfelelő alternatíva
    Túlnépesedés és élelmiszerhiány
    Amit most tárgyalunk: elembertelenedés
    ABC fegyverek. Matek azt mondja, hogy megfelelő időtávon egyszer minden megtörténik.
    Atomerőművek és atomhulladék kezelése: Mint kiderült a szétszedés drága, és nincs semmilyen biztonságos terv a hosszú távú atomhulladék tárolására.
    Felindulásból vagy felelőtlenségből elkövetett tömeges életveszélyeztetés: Ahogy a technológiánk fejlődik úgy könnyebb tömegeket veszélyeztetni, megölni. Oké, a nagy hadron ütköztetőben nem lehet veszélyes fekete lyukat előállítani, de az ember találékony ha bosszúszomjas, nem csak a terroristáktól kell tartani.

Új hozzászólás Aktív témák