Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz MCGaiwer #17 üzenetére

    én csak azt mondtam, hogy egyik se zavarna... ahogy mondjuk a vásárlási szokásaimat is ismeri a bankom, stb. az elmúlt 10 évben amióta kb masszívan vezetek nem keveset egy esetben se vágtak volna meg, még ha folyamat gps és kommunikáció lenne a rendőrség fele akkor se...

    a kikapcsolás megint más kérdés, mindent ki lehet kapcsolni persze. de azzal is megy az idő pl, ha jól megcsinálják akkor gsm blokkolóval se nagyon lehet zavarba hozni, azzal meg elég szépen be lehet lőni ha nem a belvárosba ment pesten. beépíteni meg be lehet úgy is, hogy pl a gyújtás elé, ha kikapcsolt állapotba kerül akkor nem indul a kocsi. aztán ennyi. ezt is biztos meg lehet kerülni nem mondom hogy nem, feltörhetetlen védelem nincs, csak kérdés mennyi idő alatt és mennyi kockázattal.

    aztán ha nincs kommunikáció, nem tárol semmit, akkor miért ne lehetne live a gps ha megy a kocsi? az is para? vagy egy frontális balesetnél kezdjen majd fejjel lefele fordul kocsiban műhódat vadászni? szerintem az egyáltalán nem problémás, ha a gsm modul csak riasztásra küld adatokat, de azon túl az elmúlt 10 perc gps koordinátáit tárolhatja a berendezés.

    ha nagyon akarnák már most is lenyomhatnák a csekket automatán a pályás kamerák képeiből számolt átlagsebesség kiszámítása után, csak 1: nem szenvednek vele, 2 nincs rá jogszabályi háttér, 3: úgyis fellebbeznének meg megtámadnák ezerszer hogy pontatlan, nem is úgy volt etc. egy ilyen modult se fogna be a rendőrség ilyenre. ha mégis, hát ez van. mint mondtam engem nem igazán hat meg. ha nagyon akarnák tudni merre vagyok a telefonom úgyis megmondja ha akarom ha nem, ha más nem hát a cellainfókból látszik.

Új hozzászólás Aktív témák