Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    válasz hallador #127 üzenetére

    Nem célpiac, érthető módon. Elhanyagolható méretű.

    Eleve nem is kell teljesítmény ide, ha könnyű mobil gép kell, ott van az X1 Nano, vagy akármi.

    while (!sleep) sheep++;

  • Xero

    nagyúr

    válasz hallador #127 üzenetére

    A .net scriptnyelv? Ez uj. :D
    Lattal mostanaban komplexebb .net build timeokat? ;) A celsoftwaret meg mi irjuk. ;]
    Egyebkent akkor mondhatnam a go-t is. Az is koszoni szepen teljesen jol elvan M1-en.

    Viccet felreteve, izmosabb projectek mar attol megesznek egy combosabb CTO gepet, ha ranyitok Riderben vagy VSCode-ban. VSC-ben pl alapbol offolhatod a search on type-ot, mert kb minden is kernel panicra zavajra a gepet vele ha akkora a project.

    Azt irtad profi munkara nem alkalmas max video vagasra. En ezt cafoltam meg annyival, hogy itt vagyok sw architectkent keresem a kenyeremet es tokeletesen alkalmasak ra.

    99%-ban cloud-ba deployolunk, es nagyon nem vm-ekre, igy szinten teljesen mindegy ilyen szempontbol, hogy van vm vagy nincsen. Amire nekem jelenleg kell a Virtual Desktop az egeszen konkretan csak es kizarolag VSTO plugin alairasa inhouse toollal. Ennyi. Plusz ha nagy a project es nincs kedvem egetni a gepet, ott remote buildelem, mivel az Azure resourceok a servicek alatt alap hangon 40-50 percig szoszmotolnek rajta, csak ezert pedig felesleges felskalazni valamit, ami amugy kb 30%-on ketyeg normal usagenel.

    En elhiszem, hogy rendszer adminnak akinek adnak xyz softwaret plus megszokta a notepad++-t annak nem megy, de egy kb akarmilyen fejlesztonek mar boven alkalmas, foleg ha cloud microservicekben gondolkozik.

    Hidd el, ha latnak a cegek, hogy igen van ra demand kb ketto het alatt mar lenne is megfelelo kompatibilitas. Egyszeruen ezekre nincs igeny.

    #129 hallador: AD-ba behuzott Mac-en irtam inhouse onprem AD es AAD management backendet a 150.000+-os cegunknek ami kb koldokzsinoron van rakotve a MS-ra.
    Intune is koszoni szepen pontosan ugy megy. Az egyeduli ami hianyzik meg MacOS-rol a Microsoft offeringbol az az endpoint dlp. Szoval ez itt most santit. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák