Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • berVi

    senior tag

    válasz fordfairlane #9 üzenetére

    Hat ez a komment ugy, ahogy van, marhasag, bocs :(

    A korábbi szériákból ezek a T-s csúcsprocik jellemzően el sem jutottak a kereskedésekbe

    Aki nem kepes eljutni egy nemet boltig interneten, az magara vessen. Computeruniverse, Jacob szallit Magyarorszagra olcson, gyorsan, mindkettonel kaphatoak.

    ha néhol felbukkantak, akkor is aranyáron adták őket.

    A 4790 (84W) 309 euro, a 4790T (45W) 316, a 4785T (35W) 329. 3-7% felar nem tudom miert aranyar.

    Inkább még most érdemes lecsapni valami Haswell-re, + olcsó DDR3 ramra, mint megvárni az újakat, aztán kifizetni a LGA1151 + DDR4 jelentette felárat

    Sot, ha varsz a HBM alaplapokig, addigra a DDR4 meg LGA1151 lesz olcso :W

    Az, hogy 35W vagy 45W TDP egy asztali CPU, az a néhány passzív hűtésre gyúró enthusiast-ot leszámítva szerintem nem igazán csábító a többség számára.

    Hat persze, mert nem is tud rola, es lusta utananezni, pedig nagyjabol 5 masodperc lenne (Haswell/Skylake szocikk Wikipedia-n). 10% teljesitmenycsokkenesert cserebe kapsz 100% fogyasztascsokkenest, ugyhogy igazabol minden epeszu embernek a T lenne a jobb valasztas, csak szarnak bele, tobbek kozott mert a forumokon ilyen hulyesegeket olvasnak.

    [ Szerkesztve ]

  • Bundyta

    tag

    válasz fordfairlane #9 üzenetére

    A korábbi szériákból ezek a T-s csúcsprocik jellemzően el sem jutottak a kereskedésekbe, és ha néhol felbukkantak, akkor is aranyáron adták őket.

    4770S-t szerettem volna venni, de kb két hétig volt elérhető a kínálatban - 65W miatt.

    Remélhetőleg a mostani T-s, 35W-s procit sem csak mutatóba hoznak. Végre egy "alig" fogyasztó CPU!

    A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

Új hozzászólás Aktív témák