Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonguru

    őstag

    válasz julius666 #42 üzenetére

    NEM VICC ez Halálosan komoly!!!

    Én is felraktam!

    Így maradhat...

    A nemzetközi illetve magyar oldalakon való keresés választási lehetőség még nekem is kéne!

    [ Szerkesztve ]

    Monitor Guru!

  • Penge_4

    veterán

    válasz julius666 #42 üzenetére

    "Most komolyan ez akkora problémát okoz egyeseknek, hogy ezért plugineket tesznek fel?"

    Én olyanokat nem, csak userJS-t. Vagyis tettem volna, de felesleges, mert az eddigiek már nem működnek. Remélhetőleg lesz rá pár nap, vagy pár hét múlva update. Egyébként meg szvsz tényleg fos lett az egész. Az oldalsáv a felbontásom miatt nem zavar különösebben (bár nem is örülök neki, mert mikor eddig kellett, akkor nem haltam bele egy kattintásba, főleg, hogy gyakorlatilag a keresőstringben már minden be van állítva és így legalább az gugliféle cenzúra is kikapcsolva marad. :DDD

    Mellesleg próbáld ki a Google searchplus nevű userJS-t. Az hónapok óta tudja ugyanezt és nem vesz el hasznos területet.

    Egyébként meg nálam autopager (AJAX-os, nem pedig a Bing-féle tetűlassú megoldás) + directlink páros játszik címsorkereséssel, szóval felőlem akár a keresődobozt és a lépkedős nyilakat is eltüntethetik (ha az autopager nem megy akkor ott a beépített fast forward).

    Például a magyar/angol váltás egyáltalán nem zavar, ugyanis eddig sem láttam, mivel saját keresőstringből a magyar nyelvű találatokat is a sokkal okosabb és kb 1 évvel a "jövőben" járó angol nyelvű Google-n listázom.

    Tehát amint láthatod nem különösebben tudnak ezek a gugli féle innovatív ötletek meghatni. Ha nyersen akarnék fogalmazni számomra ez olyan, mint mikor a híg f*st átöntik az egyik csészéből a másikba majd innováció feliratú piros masnival körbefonják... ;]

    "próbálom megérteni azok gondolkodásmódját, akik ilyen marhaságok miatt képesek telepakolni a böngészőjüket mindenféle szeméttel."

    Ebben viszont egyetértünk. Én sem fogom tudni megérteni soha, hogy minek használnak emberek kiegészítőt olyasmire, amit egy szimpla userJS-sel/userCSS-vel meg lehet oldani, de a FF már csak ilyen... :K

Új hozzászólás Aktív témák