Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Vincent_ #99 üzenetére

    Azért a komáromi gyár nem csak a 90-es évek végén létezett... 2014-ben húzták le a rolót, addigra felsőbb kategóriás készülékeket csináltak, mert már a 6303i is Románia volt, a gagyik meg Kína, Vietnam. Konkrétan a lakásszomszéd rokonai vesztették el ott az állásukat '14-ben. Készült ott 6300-tól Symbianos telókig elég sok minden. Én a finneket is sajnáltam. N95 8GB két felé csúszik, elég sok volt belőle a fos. Enyém az handmade finn, nem lötyög, nem karistol, csúszik.

    Felsőbb kategóriás Samsungozásra csak annyit tudok mondani, hogy WTF?
    Windows Mobile-os készülékekből volt nekik egy csomó. Érintős is meg nem is. Volt Series60-os elég sikeres Symbian telójuk is.
    Ennél többet nem tehettek okostelefon fronton. (Nekem egy Omnia 2 van jelenleg)

    Androidba meg nagyon hamar beszálltak, azért nézd meg a Samsung Galaxy-t. Bada mire megjelent (2010), már rég a droidvonat ment.
    A Bada, mikor megjelent, a Wave húzóteló ugyanaz volt mint a Galaxy S i9000!!!!!
    Egyébként az tény, hogy azon kívül, hogy égedelem szar volt, nem tudott semmit. Annyit se ért, mint a WebOS, a Meego vagy a Maemo. Se innováció se semmi, csak ronda másolás. Igazából az csak azért kellett nekik, hogy legyen saját ha baj van, nem lett baj. Tizen se jobb ne aggódj...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák