Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    Az emberi hülyeség figyelmetlenség határtalan... Mindig meglepődöm amikor """feltörnek""" valamit.Aztán mindig kiderül hogy kb. a valós "hackelés" nulla volt benne, mindig az emberi hiba.. hihetetlen.. Ez komolyan elképesztő és megdöbbentő..

  • haddent

    addikt

    válasz janos666 #44 üzenetére

    Ez az írásod valami aberált utópiáról így kora reggel durva volt. A durvább már csak az, hogy nem tudom, hogy hogy jött ide :DDD De akkor belemennék az off részébe én is egy kicsit.
    Szerinted miért történhetnek ilyen esetek? Most legyen szó konkrétan erről az esetről. Naponta hány millió ember használja és dolgozik az internettel vagy csak élvezi azt? Ebből hány százelék az, akinek valami alapvető fogalma van a számítógépekről, internetről meg úgy az egészről. Nem programozó-matematikusi szintre gondolok, csak egy olyan egészséges szintre, hogy hát igen ez és ez, részletek nélkül , de nagyvonalakban. Tudod, egy olyan egészséges felhasználói szint ami nem hogy elvárható lenne de kötelezővé kéne tenni.
    Na, tehát akkor mostmár bővítsük ki a példát általánosra is. Miért van az, hogy mindenki mindent használ, birtokol, többet jobbat akar, menőzik vele, dolgozik vele és ezt nem egyszer, hanem napi szinten, évekig teszi. De mégis, valahogy fogalma nincs az egészről.
    Teljesen nyilvánvaló, hogy az oktatásba nem lehet mindent beleépíteni hisz így is k**a s**r, és nem csak nálunk, sőt nálunk még jó is! Az is világos, hogy az élet furcsa egy játék, néha a szakmától tök messze sodorja el az embert és újra be kell illeszkedni. De miért van az, hogy az emberek többségének semmi érdeklődése és motivációja nincs beletanulni abba amivel foglalkozik, csak egy alapvető szinten.
    Pontosan azért, hogy ahogy írod, de egy szalmabábúval egyértékű legyen a cselekménye, hanem tudja mit csinál. Nem tudom eléggé hangsúlyozni, hogy itt nem arról van szó, hogy tanulmányt ír róla, vagy magától megjavítja, készít egy újat, továbbfejleszti, semmi. Csak alapvető, minimális, általános fogalmak, elmélet.

    Na, amíg az embereknek semmi igényük egy ilyen alapvető tudásra mindenről amivel napi szinten foglalkoznak, nem érdekli őket, ha meg megcsinálták a bődületes baromságot és megkapják a teljesen jogos leba***st az meg nem tetszik nekik, addig tartom a véleményemet és meg is érdemli aki így jár. Az emberi hülyeség és igénytelenség végtelen.

  • haddent

    addikt

    válasz Döglött Róka #57 üzenetére

    Mondd már meg hogy véded ki a humán tényezőt a képletből? És most itt még csak nem is intelligenciára kell gondolni csak igénytelenségre. :(

  • haddent

    addikt

    válasz Döglött Róka #60 üzenetére

    Hajnalban még nem tudom maradjál már :DDD
    Egyébként én azt nem értem, hogy a kedves átvert tulaj még a számot se jelenti fel / nyomoztatja le amiről küldték az sms -t? Általában még az eldobhatós-kártyás mobilok is beazonosíthatóak, hogy hol vették őket. Onnan pedig biztonsági kamera képe stb.. Nyilván nem azért mert Ica nénit 1x lehúzták, de ha már tömegesen történik akkor akár szövetségiek is felléphetnének.. De biztos paranoiás vagyok az összeesküvés elméleteimmel és messze túlbecsülöm a rendfenntartói munkát :DDD

Új hozzászólás Aktív témák