Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salapp

    addikt

    válasz pengwin #47 üzenetére

    Fiamnak egy éve van. Fantasztikus fotókat lehet vele készíteni. Az egész felhasználói élmény túlmutat egy nyekergő szarszung S akármin.
    Csaknem a mai instapicsáknak, Szijjártó-hajúaknak való, ez tény.
    Marketinget elbökték, meg szerencsétlen csillagzat alatt született, de talán most a kínai-usa helyzet és az 5G-buzulás ad nekik kis hátszelet.

    Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

  • salapp

    addikt

    válasz pengwin #49 üzenetére

    A "szakma" egy vicc, már bocs. Barna nyelvű bértollnokok írják a teszteket. Nézd meg, milyen szarokkal van tele a világ mobil fronton.
    Én nem teszteket nézek, hanem a fiamnak van egy ilyen és eszméletlen.
    Neked és a "szakmának" véleménye van, neked tesztből, a "szakmának" érdekből.
    Nekem tapasztalatom van. Szubjektív? Amennyire a tapasztalat szubjektív. De hogy közelebb áll a valósághoz, mint kizárólag abnormális YT-videókból és "tesztekből" tájékozódni a 9 PW-ről, az is biztos.
    Amúgy pedig folyamatosan foglalkoznak a 9 PW-vel, nincs az elfelejtve, csak olyan oldalakat olvasol, ahol nem jön elő.
    Az elején valóban nem volt jó az automata képek minősége, de ez is a múlté régen.
    Amúgy már a monokróm képek minősége miatt bőven éri az árát, és akkor még hol van a többi?
    Mondom, nem tökéletes, de nagyon igyekeztek. Az almás lehúzós banda mi a tökömet fejleszt és csillió forintért tolja a gyökérnek. Illetve hol van egy sajomi redvás 9 Pro/S/akármi katyvasz névvel a 9 PW-hez képest? Prémium érzet, és szerintem teljesen korrekt volt 150-ért, mégsem háromszázas telefon.
    De megértelek, a te szemléleted az általános.

    [ Szerkesztve ]

    Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

Új hozzászólás Aktív témák