Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz UnA #39 üzenetére

    Ne menjünk messze, csak maradjunk a témánál.
    Téged hogyan zsákmányolt ki a Google?
    Cserébe mi az amit kaptál tőle? Emlékszel még a "Google előtti" időkre egyáltalán, milyen volt Gmail, Android, Youtube, Google kereső nélkül az élet?

    Akkor most ők kizsákmányolták a felhasználóikat? Vagy a munkavállalóikat, akik még szakmán belül is nagyon jól keresnek? Vagy inkább kiépítettek egy piacot, ahol végül is a többség teljesen jól járt?

  • julius666

    addikt

    válasz UnA #49 üzenetére

    a felhasználó felé és a dolgozók felé a cégek különböző módon viszonyulnak, butaság volna ezt a kettőt összemosni.
    Én nem mostam, ezért hoztam fel őket külön.

    Remélem nem gondolod, hogy a Google baráti alapon és a te felemelkedésedért nyújtja a szolgáltatásokat.
    Nem tudom miből jutottál arra a következtetésre, hogy én bármi hasonlót gondolnék.
    Attól még, hogy a Google saját zsebre dolgozik, járhatsz te is jól. A fogorvos se jófejségből turkál az emberek szájában napi 8(+) órát, mégis jól jársz kuncsaftként ha hozzá fordulsz szükség esetén, nem pedig inkább szenvedsz még fél évig a fájdalomtól, mielőtt elpatkolnál szepszisben.

    És az, hogy egy cég jól megfizeti a dolgozóit, attól még nem jelenti azt, hogy azt a valódi értéken teszi
    Kérlek definiáld a munka "valódi értékét" és hogy hogyan kell kiszámítani azt, mert ez így nem túl konkrét. Mondhatni jelentés nélküli marhaságokkal dobálózol.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák