Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Oscar

    aktív tag

    válasz cellpeti #23 üzenetére

    Ne keverjük a szezont a fazonnal...
    Tényleg drágák a táskáik, de nem véletlenül. Minőségibb anyaghasználat, vastagabb párnázás körben, starpabíró varrások-fülek-akasztók, nem mellékesen garanciát is vállalnak rá.

    Ha már notitáskát emlegetsz, nézz meg egy legolcsóbb táskát és egy 15ezres Dicotát, Samsonite-ot, vagy Belkint. 15-ért kisebb sérülésektől meg is védik a géped. Egy 1500 pénzért vásárolt táska talán a felületi karcoktól védi a géped. Az utcán elejted a géped, nekedmennek vagy hasonló mindennapos "baleset" után az olcsóbból lehet, hogy törött kijelzővel veszed ki a gépet. Marha kellemetlen 60+ munkadíjért kijelzőt cseréltetni, amikor egy komolyabb táska nevetve megvédte volna a géped.

    Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

  • Tim82

    nagyúr

    válasz cellpeti #25 üzenetére

    Egyszer estem bringával, amikor noti volt a hátizsákomban. (Az nem egy Crumpler volt, hanem egy Lenovo Backpack.) A noti gond nélkül megúszta (igaz, Thinkpad volt), én nem, elég rendesen összevéreztem az aszfaltot. A hátizsákon meg keletkezett két szakadás és kész.

    Ezért az ilyen cuccok felára. Szerintem megéri. Azóta beruháztam egy Logitech Kinetik Backpack-re is, az még sokkal jobb, mint a valahai Lenovo hátizsákom, bár bringázáshoz azért túl nagy és nehéz.

    Egyébként biztonsági játékos meg még Zeroshock tokot is vesz a notihoz.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák