Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Cathfaern #53 üzenetére

    pedig amit írtam, az teljesen korrekt, legfeljebb nem a te családi hátteredhez illeszkedik. az eredeti állításom sem az volt, hogy a telepíthető offiszhoz képest drága az online, hanem az, hogy az előző verzióhoz képest drága a mostani.

    áremelést főverzióváltáskor lehet elemezni, vagy leginkább stratégia váltáskor.

    márpedig a számok azt mutatják, hogy a 2013-as office mocskos drága lett a 2k10-hez képest. ezen nem változtat a tény, hogy nem tudtam, hogy 2k13-ból van telepíthető változat, mivel nem 2k13-ról írtam, hanem 2k10-ről. ezt az állításomat te is alátámasztod, amikor én azt mondom, hogy 2k10 31 rugóért három gépre, az új meg a #46-ban leírt állításod szerint 42 rugó egy gépre. továbbra sem látom, hogy miben tévedtem volna. ez fajlagosan pont 4x annyiba kerül.

    ha 2 dollárral számolok, az évi 5520 forint/gép, ebből három az 16560, vagyis 23 hónap alatt fizeted ki három gépes felállás esetén (ahogy az általam eredetileg felvázolt elképzelt helyzet volt) az office árát, utána három évig hizlalod az ms-t.

    nincs itt semmilyen érdemi tévedés az állításomban, vissza lehet olvasni.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák