Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz ThaBoss #8 üzenetére

    hát jah... eddig én 2 esetben hívtam a mentősöket (szerintem mindkétszer piás volt a figura), az első esetben mondta is a mentős csaj, hogy már jelezték és úton vannak... második esetben meg az 5. emeletről láttam, hogy 1 figura fekszik a járda mellett úgy, hogy teljesen ki volt tekeredve a lába... páran azért megnézték messziről, amikor arra jártak, de senki nem telefonált... én hívtam a mentősöket, akik ki is jöttek kb 5perc alatt és bevitték az ürgét már a saját lábán... szerintem 1 hívást bárki megengedhet ilyenkor... főleg, hogy ingyenes... én inkább amellett vagyok, hogy telefonáljon be az ember n+1-ediknek ahelyett, hogy ott haljon meg valaki amiatt, hogy senki nem telefonál...

    Tim: jól cselekedtél... szerintem én sem hagytam volna szó nélkül, hogy a játszótérről b@sztak segíteni :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák