Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    Az a baj, hogy a google a kereső piacon olyan helyzetbe került, amilyenbe a microsoft windows -a az operációs rendszerek között. Hiába jelenik meg bármi ami legalább olyan jó (vagy akár jobb bizonyos területeken) akkor is mindenkinek csak a start menü kell....

    Én azt gondolom hogy, ha ez a kereső is lehet akármilyen jó, ha egyszer a felhasználók többségének a szemében az internetes kereső=google.

    Sajnos a célközösség ragaszkodik a szokásaihoz, így valószínűleg az IT érdeklődési körrel rendelkező embereken kívül, egyenlőre nem sokan fogják piszkálni az ms gyermekét..:)

    Én egyébként bármikor hajlandó vagyok egy mozdulattal megszabadulni az akár több éve használt alkalmazásaimtól akkor, ha látom hogy egy másik többet nyújt. És nem csak az informatikával vagyok így. De bárhogy is erőlködtem, sok embert egyszerűen nem tudtam lebeszélni pl az office 97 használatáról, annak ellenére sem, hogy egy későbbi változat többet nyújtott volna nekik. És ez csak egy kiragadott példa..
    Az emberek hülyék.. :D

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • attila9988

    őstag

    válasz Narxis #3 üzenetére

    Azért hülye valaki mert nem a legújabbat használja?

    Nem ezt írtam. Azért hülye mindenki, mert megrögzötten ragaszkodnak a szokásaikhoz. Nem az a lényeg hogy mikor készült a software. (pl windows alatt a mai napig az acdc 3.1 -et használom) hanem az, hogy az igényeimnek megfelel -e. Éppen ezért ha kiderül egy programról hogy az nekem jobb, akkor váltok és kész. (akkor is ha esetleg az egy régebbi, akár több éves megoldás)
    A példám volt csak szerencsétlen, mivel abból szűrted le tévesen a mondanivalómat.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák