Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    +1 Vélemény:
    Apám lecserélte a Laptop-ját(amit egyébként csak és kizárólag otthon használt) "valami" Tablet-re....(A típusát sem tudom fejből hál' istennek)
    Tökéletesen kiváltotta a Laptopot a készülék, mivel az öreg csak és kizárólag netezésre valamint kapcsolattartásra(e-mail/facebook) használta a gépet!
    Én folyton szívtam a lapossal, mert nekem kellet rendbe szedni a gépet amikor az öreg, vagy/és a vírusok "hazavágták" a lapost!
    Mostanában egy szót sem szól fater...(már egy ideje Androidot használ telefonon is, úgyhogy tudja használni a "rendszert")
    Minden működik neki flottul, vírusok, lassulás, HDD kerregtetés nincs,,,kényelmesen hátradőlve használja,,,és amennyit ő gépel a képernyőbill. is tökéletesen megfelel....

    Mindenki örül,,,fater azért mert mindent meg tud tenni, amit eddig is megtett a laposon, csak most kényelmesebben! Ráadásul nem kell engem b@sztatnia pár havonta, hogy menjek át és rakjam rendbe a gépét(mert két gombnyomás, és gyári állapotban van a masina, ha mégis "összezavarodna") én meg azért mert nem kell b@sztatnom a gépét.... :B :DDD
    Pedig hozzáteszem, amíg csak tőlem informálódott hogy eladná a lapost, és venne egy Tabletet, mit szólnék hozzá, én remegve mondtam neki mindig, hogy nem tudja a kettő kiváltani egymást!
    Tévedtem:minden csak a felhasználói szokásokon múlik!

    [ Szerkesztve ]

  • twine

    addikt

    válasz excsajom #116 üzenetére

    Lassan kezd kicsit több lenni az infó, mint amire kíváncsi volnék :P ;] Már már látom hogy miért kell neked "víz"álló tok....nem sok köze lehet a fürdéshez :P p*si szex is játszik táblagépen? ;] :P

Új hozzászólás Aktív témák