Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Apollyon #23 üzenetére

    A klímaváltozás kapcsán kb semmit nem tudunk tenni. :(

    Ja, egyébként meg nem értem miért nem globális felmelegedésnek hívják. Ez a klímaváltozás valami új eufemizmus, amit a környezetleszaró céges lobbi talált ki, vagy mi? :D

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

  • Vladi

    nagyúr

    válasz Apollyon #23 üzenetére

    Ha mindenki mindent megtenne, akkor még 100 évünk lenne kitalálni, nem 30-50.

    Azok a fent említett hajók nem azért mennek ,hogy te így élhess, hanem azért, hogy te (mint "fejlett nyugati ember ") nyugodtan pocsékolhass.

    Ebben mindenki hibás. Annyit kell fogyasztani, amennyire szükségünk van.
    A gyártókat is kényszeríteni kellene. Mert például az nem normális dolog, hogy a 3 éves mosógépünk 1 évvel gari lejárta után megadja megát. Motor leég. Kérdem a szerelőt, hogy milegyen. Vegyünk újat, mert az új 60K ezt javítani 50.... okés, bütykölő ember vagyok majd szétkapom én. :))
    Hát nem. Úgy van ez a szr összerakva, hogy ne tudd szétszedni csak úgy, vagy 3 napi melóba fulladj, aztán vagy jó lesz, vagy nem.
    A canon nyomtatóm ugyan ez a szitu. Egyértelmű, hogy gyors összeszerelésre vannak tervezve. Mert mindkét gépet órákon át szedem szét, és kevesebb, mint 10 perc összerakni. :Y

    Mindegy, hajíccsad el, vegyél újat, nincs még Delhi mellett elég nagy szeméthalom. :W Közben meg az ökoszisztéma szép lassan megadja magát.

    Ez a baj. Aztán elhitetik veled, hogy ezt csak így lehet, ha nem toljuk a szemetet összeomlik a gazdaság és éhenhalsz. :DDD

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák